Blog Inne Tapety

DECOR MAISON - CELINE

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

Kategoria główna: 
CREATIVA

     Dekoracyjne listwy przeżywają w ostatnim czasie swój wielki come back! Jak je wykorzystać żeby nie otrzeć się w projektowaniu wnętrza o kicz? Pasują do nowoczesnych aranżacji czy tylko do klasycznego, pałacowego czy angielskiego stylu?

Kategoria główna: 
LIFESTYLE MURALS

     Sprawdź co będzie trendy w 2017 roku. Modne kolory i motywy, inspiracje i nowości.

Kategoria główna: 
J&V - 141 ATELIER

     Sypialnia to miejsce , w którym spędzamy około 1/3 swojego życia. Co prawda większość tego czasu przesypiamy, jednak wygląd i funkcjonalność tego pomieszczenia mają wpływ na jakość naszego wypoczynku i nastrój na resztę dnia. Podpowiadamy, jak stworzyć udaną aranżację tego wnętrza.

Kategoria główna: 
ECO WALLPAPER - DECORAMA

     Od kilku sezonów, niesłabnącą popularnością w dekorowaniu wnętrz cieszy się styl skandynawski. Co go charakteryzuje i dlaczego jest tak lubiany przez Polaków?

Kategoria główna: 
Karim Rashid

     Jedna z barwniejszych postaci świata designu. Projektant wnętrz, mebli, akcesorii i ubrań. Oryginalny artysta, którego charakterystycznych projektów nie sposób pomylić z żadnym innym twórcą.

Kategoria główna: 
GRAHAM&BROWN - KIDS@HOME

     Początek roku szkolnego to czas kompletowania podręczników i wyprawki dla ucznia. To również dobry moment aby zastanowić się nad tym jak zorganizować dziecku komfortowe warunki do nauki. Znajdziecie tutaj kilka prostych zasad jak urządzić atrakcyjne miejsce do pracy, zabawy i wypoczynku.

Kategoria główna: 
RASCH - FACTORY II

 

     Beton jeszcze do niedawna kojarzony z budownictwem wielkiej płyty i wnętrzami przemysłowymi, dziś odważnie wkracza na salony i do przestrzeni mieszkalnych. W jakich pomieszczeniach się sprawdzi? Jak wykorzystać jego potencjał aby stworzyć niepowtarzalny klimat?

Kategoria główna: 
Marburg - Luigi Colani VISIONS

     Jeden z najbardziej wpływowych wizjnerów XX wieku w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Geniusz wyprzedzający swoją epokę. Ojciec Bio-Designu. 

Kategoria główna: 
GALERIE - SIMPLY STRIPES 2

     Znudziły Ci się gładkie jednokolorowe ściany? Boisz się wprowadzić do wnętrza konkretne charakterystyczne wzory? Wybierz uniwersalny motyw pasów.

Kategoria główna: 

Strony