Blog Inne Tapety

Cristiana Masi DOMINA

     Kolekcje Cristiana Masi to znakomite wzornictwo odzwierciedlające szyk włoskiej mody oraz piękno dizajnu łączące w sobie tradycję z nowoczesnością.

Kategoria główna: 
caselio - swing

      Przedpokój jest wizytówką całego domu. Jego styl i aranżacja dużo mówią o domownikach i są przedsmakiem tego co znajdziemy w pozostałych pomieszczeniach.

Kategoria główna: 
YORK - CULTURE CLUB

    Co będzie na topie w najbliższym roku? Garść ciekawych aranżacji i inspirujących pomysłów.

Kategoria główna: 
A. STREET PRINTS - SOLSTICE

     Heksagon, sześciokąt, plaster miodu ... Wzór, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Wykorzystywany przy projektowaniu płytek ceramicznych, tekstyliów, mebli. My przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wykorzystania tego wzoru na tapetach dekoracyjnych.

Kategoria główna: 
RASCH - LUCY IN THE SKY

     Od dawna wiadomo, że otaczające nas kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i emocje, mogą pobudzać lub wyciszać. Przekonaj się jak wykorzystać tę wiedzę w tworzeniu wnętrz.

Kategoria główna: 
GALERIE - STEAMPUNK

     Ekskluzywny salon, luksusowy gabinet, stylowa jadalnia, nowoczesna pracownia, pokój dziecka - co łączy te wnętrza? We wszystkich odnajdzie się ponadczasowy motyw mapy.

Kategoria główna: 
DECOR MAISON - CELINE

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

Kategoria główna: 
CREATIVA

     Dekoracyjne listwy przeżywają w ostatnim czasie swój wielki come back! Jak je wykorzystać żeby nie otrzeć się w projektowaniu wnętrza o kicz? Pasują do nowoczesnych aranżacji czy tylko do klasycznego, pałacowego czy angielskiego stylu?

Kategoria główna: 
LIFESTYLE MURALS

     Sprawdź co będzie trendy w 2017 roku. Modne kolory i motywy, inspiracje i nowości.

Kategoria główna: 

Strony