Blog Inne Tapety

W zasięgu ręki mamy ogromne narzędzie do przemian aranżacyjnych wnętrz. Z dobrze dobraną tapetą można stworzyć cuda. Świadomość jak je wykorzystać to potężny as w rękawie. Pomieszczenia różną się funkcją i wykorzystaniem, zatem będą się też różnić wystrojem.

Kategoria główna: 
Tapeta winylowa zmywalna

Tapety winylowe zmywalne to nowoczesne podejście do dekoracji wnętrz. Tempo życia i jego wyzwania, skłaniają wszystkie branże do pójścia na jak największe ugody z klientem. Powiedzenie "potrzeba matką wynalazku" dowiodło swojej słuszności również w branży tapetowej. Opinie o niepraktyczności stosowania tapet, nie mają już podstaw. Świeże spojrzenie na aranżacje wnętrz, poskutkowało, zadowalającymi rozwiązaniami nawet dla pomieszczeń, które stawiają spore wymagania. 

Kategoria główna: 
Tapeta na fizelinie

Najwytrzymalszym materiałem który powstał na tapetę jest winyl. Charakterystyka produktu pozwala mu na bycie użytecznym w niecodziennych pomieszczeniach jak na tapetę przystało. Łazienki i kuchnie nie stanowią już problemu. Jeśli marzysz o tapecie w którymś z tych pomieszczeń nie musisz się już powstrzymywać.

Kategoria główna: 
Tapeta w czarno-białe pasy

Tapety w pasy są absolutnie klasycznym rozwiązaniem. Swoją ponadczasowość zawdzięczają naturalnej właściwości pasów do tworzenia iluzji. Potrafi optycznie pomniejszać bądź powiększać przestrzeń. Nadawać głębi lub koncentrować uwagę na szczególe. Pasy, wertykalne, horyzontalne, pasy będące printami zwierząt, nasycone kolorem czy delikatne i subtelne. Paski można znaleźć wszędzie.

Kategoria główna: 
tapeta z napisami do pokoju nastolatka

Czy jesteś gotów na najnowsze trendy? Tapety z frazami, tekstami w obcych językach, literami i słowami, to jednym z rosnących trendów stylizowania wnętrz w unikatowy sposób. Od eleganckich, współczesnych tapet, po elektryzujące wzory tapet z motywem gazety. Od swobodnych tekstów, po słowa i litery. Wyróżniająca się stylizacja będzie końcowym efektem projektu. Czy jesteś gotowy, aby odnaleźć swój styl pośród napisów na ścianie?

Kategoria główna: 
Tapeta do kuchni

Tapeta do kuchni nie jest wynalazkiem ostatnich lat, ale dopiero od niedawna wchodzi w łaski urządzajacych mieszkania. Tapety przechodzą własnie swoją drugą świetność i niczy nie przypominają znanych dobrze wzorów lat 80 występujących z częstotliwością 8 na 10 mieszkań na piętrze.

Kategoria główna: 
Tapeta 3d w salonie

Jeśli chcesz robić wrażenie na gościach aranżacją swojego mieszkania, nic prostszego! Tapety 3D stworzono po to by robiły wrażenie. Oszukują wzrok, tworząc iluzję tekstury i głębi. W poszukiwaniu inspiracji, przyjrzyj się kilku rozwiązaniom, które imitują boazerię, płytki w stylu vintage, betonowe płyty, półki na książki i wiele innych.

Kategoria główna: 
Cegła na ścianie w łazience - tapeta 3D

Łazienki nie zawsze muszą być gładkie i pokryte płytkami. Stanowią idealną przestrzeń do wariacji nad aranżacją. Restaurowane, stare domy lub przebudowywane lofty często mają cegły przykryte płytą gipsową. Nie zawsze jest to opłacalne, żeby skuwać ściany. W poszukiwaniach pożądanego efektu udajemy się po tapetę.

Kategoria główna: 
Tapety w stylu boho

Na tapecie salon rodem z XVIII wiecznej francuskiej cyganerii. Przenosimy się do paryskiej elity artystów, którzy pozostali wierni swoim wartościom. Niezależność, wolność i intuicja artystyczna. Widać to w patchworkowym stylu, który był odzwierciedleniem realiów i filozofii życia ich twórców.https://innetapety.pl/tapeta-boho-love-36462-1

Kategoria główna: 
Tapeta na ścianie z napisami - motyw gazety

Tapety z napisami to jedna z najodważniejszych alternatyw do wnętrza. Umożliwiają uzyskanie nieprzeciętnej aranżacji. Różnorodność tapet tego stylu zdecydowanie zachęca do przyjrzenia się im bliżej i odnalezienia stylu swojej czcionki.

Kategoria główna: 

Strony