Blog Inne Tapety

tapety ścienne

Tapeta kwiaty

Dążymy do kontaktu z naturą na różnych płaszczyznach. Zapraszamy ją do wnętrz. Otaczamy się pięknem i celujemy w iluzję o tajemniczym ogrodzie rodem z książki Francesa Hodgsona Burnetta. Zwięźle rzecz ujmując, idziemy w kwiaty.

Kategoria główna: 
caselio - swing

      Przedpokój jest wizytówką całego domu. Jego styl i aranżacja dużo mówią o domownikach i są przedsmakiem tego co znajdziemy w pozostałych pomieszczeniach.

Kategoria główna: 
YORK - CULTURE CLUB

    Co będzie na topie w najbliższym roku? Garść ciekawych aranżacji i inspirujących pomysłów.

Kategoria główna: 
A. STREET PRINTS - SOLSTICE

     Heksagon, sześciokąt, plaster miodu ... Wzór, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Wykorzystywany przy projektowaniu płytek ceramicznych, tekstyliów, mebli. My przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wykorzystania tego wzoru na tapetach dekoracyjnych.

Kategoria główna: 
RASCH - LUCY IN THE SKY

     Od dawna wiadomo, że otaczające nas kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i emocje, mogą pobudzać lub wyciszać. Przekonaj się jak wykorzystać tę wiedzę w tworzeniu wnętrz.

Kategoria główna: 
DECOR MAISON - CELINE

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

Kategoria główna: 
LIFESTYLE MURALS

     Sprawdź co będzie trendy w 2017 roku. Modne kolory i motywy, inspiracje i nowości.

Kategoria główna: 
Cristiana Masi ANGELICA

Tapetowanie ścian to niekoniecznie trudna sztuka. Jeśli jednak planujesz samodzielnie kłaść tapety ścienne, koniecznie przeczytaj nasz treściwy poradnik :).

Kategoria główna: