Kolekcja VERSACE

Producent: A.S. CREATION

Tapety Versace - AS Creation

VERSACE to jedna z najbardziej znanych i ekskluzywnych marek modowych na świecie. Założona w 1978 roku w Mediolanie stanowi rozpoznawalny symbol włoskiego luksusu.

Po osiągnięciu niebywałego sukcesu w branży odzieżowej, dzięki stworzeniu siostrzanej marki VERSACE HOME, te wyjątkowe projekty wdarły się szturmem na salony. Dzięki tym pięknym, głęboko teksturowanym włoskim, winylowym pokryciom ściennym wprowadzono wyrafinowany, luksusowy styl do świata wnętrz. Wśród tapet dekoracyjnych sygnowanych marką Versace możemy odnaleźć oryginalne, lekkie projekty nadające wnętrzu wyraz nowoczesności, jak również tradycyjne, klasyczne propozycje będące w stanie zadowolić koneserów tego co ponadczasowe. Najbardziej znanym motywem Versace jest głowa Meduzy – mityczna postać z wężami zamiast włosów. Jest ona znakiem rozpoznawczym, symbolem i logo całego firmowego imperium. Wciąż przewijającym się tematem wśród projektów Versace jest bogato zdobiony, neoklasycystyczny styl obfitujący w piękne arabeski, wzory akantu oraz liczne meandry nazywane greckim kluczem. Bogata paleta nasyconych, mocnych barw od czerwieni, granatów, indygo i czerni stanowi kontrast z jasnymi odcieniami bieli, kremu i taupe. Oczywiście wszystko to obficie wyposażono w złoty i srebrny, królewski blask.

Dzięki niepowtarzalnym i eleganckim tapetom Versace z łatwością można stworzyć wyrafinowane i wytworne wnętrza. Dzięki szerokiej palecie wzorów i kombinacji kolorystycznych, każdy znajdzie odpowiednią tapetę dopasowaną do indywidualnych koncepcji i upodobań. Zapraszamy do odkrywania wzorów tapet jednej z najbardziej ekskluzywnych marek modowych na świecie.

Prezentujemy pierwszą, drugą i trzecią edycję tapet Versace.

W trzeciej kolekcji tapet Versace wykorzystano klasyczne, typowe motywy greckiego klucza czy eleganckich, barokowych ornamentów. Duże ilości złota, luksusowe materiały i wspaniałe, tłoczone tekstury odzwierciedlają charakterystyczny neoklasyczny styl tej włoskiej marki. Oprócz typowych motywów, znajdziemy tu również bogato zdobione arabeski, ciekawe meandry czy bujne, kwiatowe dywany. Te wyjątkowe tapety ścienne powstałe przy współpracy niemieckiej fabryki A.S. CREATION oraz VERSACE to prawdziwa elegancja i zmysłowość.

Tapety z tej kolekcji

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709