Blog Inne Tapety

A. STREET PRINTS - SOLSTICE

     Heksagon, sześciokąt, plaster miodu ... Wzór, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Wykorzystywany przy projektowaniu płytek ceramicznych, tekstyliów, mebli. My przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wykorzystania tego wzoru na tapetach dekoracyjnych.

Kategoria główna: 
RASCH - LUCY IN THE SKY

     Od dawna wiadomo, że otaczające nas kolory mają wpływ na nasze samopoczucie i emocje, mogą pobudzać lub wyciszać. Przekonaj się jak wykorzystać tę wiedzę w tworzeniu wnętrz.

Kategoria główna: 
GALERIE - STEAMPUNK

     Ekskluzywny salon, luksusowy gabinet, stylowa jadalnia, nowoczesna pracownia, pokój dziecka - co łączy te wnętrza? We wszystkich odnajdzie się ponadczasowy motyw mapy.

Kategoria główna: 
DECOR MAISON - CELINE

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

Kategoria główna: 
CREATIVA

     Dekoracyjne listwy przeżywają w ostatnim czasie swój wielki come back! Jak je wykorzystać żeby nie otrzeć się w projektowaniu wnętrza o kicz? Pasują do nowoczesnych aranżacji czy tylko do klasycznego, pałacowego czy angielskiego stylu?

Kategoria główna: 
LIFESTYLE MURALS

     Sprawdź co będzie trendy w 2017 roku. Modne kolory i motywy, inspiracje i nowości.

Kategoria główna: 
J&V - 141 ATELIER

     Sypialnia to miejsce , w którym spędzamy około 1/3 swojego życia. Co prawda większość tego czasu przesypiamy, jednak wygląd i funkcjonalność tego pomieszczenia mają wpływ na jakość naszego wypoczynku i nastrój na resztę dnia. Podpowiadamy, jak stworzyć udaną aranżację tego wnętrza.

Kategoria główna: 
ECO WALLPAPER - DECORAMA

     Od kilku sezonów, niesłabnącą popularnością w dekorowaniu wnętrz cieszy się styl skandynawski. Co go charakteryzuje i dlaczego jest tak lubiany przez Polaków?

Kategoria główna: 
Karim Rashid

     Jedna z barwniejszych postaci świata designu. Projektant wnętrz, mebli, akcesorii i ubrań. Oryginalny artysta, którego charakterystycznych projektów nie sposób pomylić z żadnym innym twórcą.

Kategoria główna: 

Strony