Tapety 3d na ścianę

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 976 wzorów tapet.

Tapety ścienne 3D to specjalna kategoria okładzin ściennych, która z pewnością zadowoli miłośników optycznych iluzji i trójwymiarowości na ścianach. Ten ciekawy i dynamiczny trend w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych zyskuje ogromną popularność i podbija światowe listy przebojów w designie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ozdób ściennych.

Niektórym tapety trójwymiarowe często kojarzą się z agresywną, bijącą po oczach grafiką przeniesioną wprost z filmów sience fiction. Jednak okazuje się, że wcale nie muszą to być psychodeliczne, ultranowoczesne motywy, które po godzinie patrzenia przyprawią nas o bóle i zawroty głowy. Ogromny wybór wzorów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Efekt trójwymiarowości doskonale tonuje zastosowanie naturalnych, spokojnych barw. Dzięki nim zaciera się granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością.

Porady na temat: Tapety 3d na ścianę

Jeśli chcesz robić wrażenie na gościach aranżacją swojego mieszkania, nic prostszego! Tapety 3D stworzono po to by robiły wrażenie. Oszukują wzrok, tworząc iluzję tekstury i głębi. W poszukiwaniu inspiracji, przyjrzyj się kilku rozwiązaniom, które imitują boazerię, płytki w stylu vintage, betonowe płyty, półki na książki i wiele innych.

Tapety 3D do kuchni, to objawienie, na które długo czekaliśmy. Może bez pełnej świadomości, ale efekt może porywać. Kuchnie zwykle traktowane po macoszemu, w ostatnich latach awansowały w naszych projektach. Pragniemy je dopieścić i stworzyć miejsce rewolucji kuchennych, które przedstawiałoby nas bez słowa. Oto cel projektu!

Tapeta imitująca cegłę w kuchni to sposób na nowoczesne i industrialne wnętrze. Wiele materiałów staje w konkury do aranżacji kuchennych. Bardziej wymagających użytkowników ucieszy ilość możliwych wariantów zarówno w samym wzornictwie jak i kolorystyce. W końcu cegła, cegle nie równa, a zwolennik modnych rozwiązań wielu.

Tapety ścienne 3D to wyróżniająca się kolekcja tapet, stworzona po to by się wyróżniać i tworzyć niezwykłe aranżacje w prezentowanych częściach domu takich jak salon. Projekty salonów z użyciem tapet 3D, tworzą przestrzeń z pogranicza iluzji i rzeczywistości. Dają możliwość tworzenia wnętrz o wysokich walorach artystycznych z uwzględnieniem nowoczesnych trendów.

Tapety w kolorze miodowym? Tak. Na ściany pomieszczeń pewnym krokiem wkracza żółć. Jest to trend, spowodowany powrotem lat 70. Co powoduje, że miodowy czy musztardowy odcień jest tak chętnie wybierany? Jak urządzić z nim swoje wnętrze?

      Potrafią zmylić każdego . Do złudzenia przypominają kamień , drewno , cegłę , beton lub tkaninę. Tapety są doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnych i kosztownych rozwiązań.

     Czwarta seria kolekcji powstałej przy współpracy włoskiego producenta Emiliana Parati z jednym z czołowych światowych projektantów Roberto Cavalli. Jakość. Styl. Tradycja. Włoscy mistrzowie tworzący cudowne wnętrza.

   Tapety 3D to kompozycje z głębią, dzięki którym zaciera się granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością. Zarówno graficzne abstrakcyjne motywy jak i obrazy tworzone za pomocą fotorealizmu to doskonały pomysł na wprowadzenie do wnętrza nowoczesnego przestrzennego designu.

Tapety ścienne 3d - aranżacje dla nowoczesnych

Tapety ścienne 3d to znakomity sposób na nowoczesną, niebanalną aranżację wnętrza. Możemy je zastosować nie tylko w pokoju dziennym czy bawialni. Z powodzeniem wykorzystuje się je także w aranżacjach kuchni, sypialni oraz pomieszczeń firmowych. Będziesz zaskoczony jak ciekawe aranżacje można uzyskać tworząc kompozycję z odpowiednio dobranymi meblami i dodatkami. Tapety 3d znakomicie nadają się do indywidualnych, niesztampowych awangardowych projektów aranżacyjnych. Z tapetami trójwymiarowymi wnętrze na pewno nie będzie wiać nudą!

Jak skutecznie zastosować tapety 3d w aranżacji

Pod względem wizualnym tapeta z efektem trójwymiarowym ogromnie odmienia atmosferę wnętrza. Daje poczucie niezwykłej przestrzenności, głębi. Na ogół w zupełności wystarcza zastosowanie tego typu tapety tylko na jednej ze ścian. W przeciwnym wypadku początkowo atrakcyjna aranżacja z czasem mogłaby przytłaczać. Jednym z bardzo ciekawych, coraz częściej wykorzystywanych pomysłów jest zastosowanie białych tapet 3d z geometrycznymi wzorami. To bardzo ciekawe tło dla minimalistycznego wystroju wnętrza.

Opinie o tapetach 3d

Na ogół dokonując innowacyjnych zmian szukamy opinii na temat wdrażanych rozwiązań. W odniesieniu do tapet 3d, opinie są na ogół bardzo pochlebne. Czy wiesz, że w ciągu ostatnich kilku lat ich popularność stale rośnie? Tapety tego typu bardzo cenią sobie właściciele mieszkań o niewielkiej powierzchni – z ich użyciem bardzo łatwo można bowiem optycznie powiększyć przestrzeń. Można to osiągnąć stosując na przykład tapetę z efektem tunelu. Osiągnięty efekt wizualny jest podobny jak w przypadku zastosowania kompletu luster. Jeśli chcielibyśmy oceniać tapety trójwymiarowe pod względem wytrzymałości, zastosowanie mają dokładnie takie same czynniki jak w przypadku innych rodzajów tapet. Kupując tapetę 3d warto zwracać uwagę na jakość rodzaj wykorzystanego do ich produkcji materiału. Jeśli bardzo zależy nam na trwałości tapety, niewątpliwie lepiej będzie wybierać spośród tapet winylowych niż np. papierowych. Sporo tapet tego typu znają Państwo w naszym sklepie w kategorii 'Trendy'.

Tapety 3d na ścianę – producenci

Poszukując tapety 3d możemy to zrobić na dwa sposoby. Możemy wybierać spośród bardzo popularnych fototapet. Możemy także zdecydować się na typowe, od zera zaprojektowane i wyprodukowane tapety 3d dostępne w katalogach niektórych producentów tapet ściennych. Sporo tapet tego typu znajdziemy w kolekcjach francuskiego producenta Casadeco (np. kolekcja Chrome), KT Exclusive oraz York (kolekcja York). Trochę tapet trójwymiarowych znajdujemy także w kolekcjach marki Ugepa.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,07