Tapety do przedpokoju

Oferujemy bogatą kolekcję tapet do przedpokoju znanych marek tj. RASCH, A.S. CREATION, PS, ERISMANN, UGEPA, BN, WALLSWORK, Versace, MARBURG, EIJFFINGER i innych. Rozmaite desenie, wzory i struktury pozwolą na wymarzoną dekorację ścian w przestronnym holu, a także optycznie powiększą wąski korytarz. Nasze tapety ożywią każde wnętrze i nadadzą mu wyjątkowego charakteru.

Wybrano 29423 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapety do przedpokoju

Projektanci wnętrz przekazują nam wszelkie niezbędne wskazówki i porady dotyczące umiejętnego i stylowego dekorowania tapetami ściennymi naszych przedpokojów i korytarzy. Od stworzenia iluzji przestrzeni po odważne printy we właściwym miejscu, wszystko ma na celu pomóc nam, zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Przyjrzyjmy się kilku dekoracyjnym sekretom. 

Tapeta jako element projektu w przedpokoju to strzał w dziesiątkę! Niewiele elementów może tworzyć wyrafinowany charakter tego pomieszczenia. Przedpokój nie jest zazwyczaj duży, a jeśli zaistnieją tam meble to nieliczne. To co zadzieje się na ścianach i na podłodze, wprowadzi gości w klimat całego wnętrza. Jak na początek, całkiem nieźle.   

Potrafią zmylić każdego . Do złudzenia przypominają kamień , drewno , cegłę , beton lub tkaninę. Tapety są doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnych i kosztownych rozwiązań.

Przedpokój jest wizytówką całego domu. Jego styl i aranżacja dużo mówią o domownikach i są przedsmakiem tego co znajdziemy w pozostałych pomieszczeniach. To tutaj witamy i żegnamy naszych gości więc warto przemyśleć jego wygląd tak, aby oprócz roli użytkowej spełniał również funkcję reprezentacyjną. Już od progu powinien robić dobre wrażenie.

Jak co roku, świat mody i designu stara się przewidzieć trendy, które będą wiodły prym w zbliżającym się, nowym roku. Czego możemy spodziewać się w nadchodzącym 2018 roku? Jeśli planujesz metamorfozę swojego domu i chcesz urządzić go zgodnie z obowiązującymi trendami, ten artykuł jest dla ciebie.


Tapety w przedpokojach – nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne

Kiedyś w przedpokojach dominowała boazeria, później zastąpiona farbami. Wydaje się, że dzisiaj w końcu nadchodzi czas tapetowania korytarzy w mieszkaniach. Popularność tapet wynika m.in. z większych możliwości aranżacyjnych niż przypadku farb. Ponadto, wysokiej jakości tapety do przedpokoju cechują się również większą trwałością.

Wizytówka mieszkania

Przedpokój to pierwsza część mieszkania, w jakiej pojawiają się nowoprzybyli goście. Stanowi zatem niejako wizytówkę mieszkania. Warto zatem urządzić ten fragment domu w tym samym stylu jak pozostałe wnętrza. Zasygnalizuje to, czego się spodziewać w obecnych w danym mieszkaniu pomieszczeniach. Warto pamiętać, że jako wizytówka mieszkania, przedpokój musi być zawsze czysty i schludny. Dlatego też ważna jest zmywalność tapety w przedpokoju, która umożliwia jej regularne czyszczenie.

Modne tapety do przedpokoju

Należy podkreślić, że nawet najmodniejsza tapeta w przedpokoju nie będzie trafnym wyborem, będąc zupełnie oderwaną stylowo od reszty wystroju mieszkania. Dlatego właśnie to styl wnętrza powinien decydować o doborze optymalnego wzornictwa i barw ścian. Często w przedpokojach wykorzystywana jest tapeta imitująca cegłę. Doskonale sprawdza się ona głównie we wnętrzach industrialnych. Jednak także w nowoczesnym mieszkaniu tapeta z cegłą prezentuje się całkiem nieźle, o ile nie jest czerwona, lecz szara lub ewentualnie czarna. Bardzo popularne obecnie są też imitacje drewna – ogrodzeń, płotów, czy po prostu desek drewnianych, tworzących bliżej nieokreśloną konstrukcję. Najlepszym miejscem dla tego typu tapet do przedpokoju są wnętrza w stylu rustykalnym.

Zadanie tapety na przedpokój

W niewielkich, wąskich przedpokojach, tapety pełnią nie tylko funkcje ozdobne. Ich zadaniem jest także optyczne powiększenie tej części mieszkania. W tym celu należy skorzystać z tapety w pasy, najlepiej w jasnym kolorze. W przeciwnym wypadku, gdy przedpokój jest bardzo duży, a przez to nieprzytulny, polecamy wybrać nieco ciemniejsze tapety z wzornictwem geometrycznym.

609 090 709