Tapety do przedpokoju

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 18496 wzorów tapet.

Oferujemy bogatą kolekcję tapet do przedpokoju znanych marek tj. RASCH, A.S. CREATION, PS, ERISMANN, UGEPA, BN, WALLSWORK, Versace, MARBURG, EIJFFINGER i innych. Rozmaite desenie, wzory i struktury pozwolą na wymarzoną dekorację ścian w przestronnym holu, a także optycznie powiększą wąski korytarz. Nasze tapety ożywią każde wnętrze i nadadzą mu wyjątkowego charakteru.

Tapety w przedpokojach – nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne

Kiedyś w przedpokojach dominowała boazeria, później zastąpiona farbami. Wydaje się, że dzisiaj w końcu nadchodzi czas tapetowania korytarzy w mieszkaniach. Popularność tapet wynika m.in. z większych możliwości aranżacyjnych niż przypadku farb. Ponadto, wysokiej jakości tapety do przedpokoju cechują się również większą trwałością.

Wizytówka mieszkania

Przedpokój to pierwsza część mieszkania, w jakiej pojawiają się nowoprzybyli goście. Stanowi zatem niejako wizytówkę mieszkania. Warto zatem urządzić ten fragment domu w tym samym stylu jak pozostałe wnętrza. Zasygnalizuje to, czego się spodziewać w obecnych w danym mieszkaniu pomieszczeniach. Warto pamiętać, że jako wizytówka mieszkania, przedpokój musi być zawsze czysty i schludny. Dlatego też ważna jest zmywalność tapety w przedpokoju, która umożliwia jej regularne czyszczenie.

Modne tapety do przedpokoju

Należy podkreślić, że nawet najmodniejsza tapeta w przedpokoju nie będzie trafnym wyborem, będąc zupełnie oderwaną stylowo od reszty wystroju mieszkania. Dlatego właśnie to styl wnętrza powinien decydować o doborze optymalnego wzornictwa i barw ścian. Często w przedpokojach wykorzystywana jest tapeta imitująca cegłę. Doskonale sprawdza się ona głównie we wnętrzach industrialnych. Jednak także w nowoczesnym mieszkaniu tapeta z cegłą prezentuje się całkiem nieźle, o ile nie jest czerwona, lecz szara lub ewentualnie czarna. Bardzo popularne obecnie są też imitacje drewna – ogrodzeń, płotów, czy po prostu desek drewnianych, tworzących bliżej nieokreśloną konstrukcję. Najlepszym miejscem dla tego typu tapet do przedpokoju są wnętrza w stylu rustykalnym.

Zadanie tapety na przedpokój

W niewielkich, wąskich przedpokojach, tapety pełnią nie tylko funkcje ozdobne. Ich zadaniem jest także optyczne powiększenie tej części mieszkania. W tym celu należy skorzystać z tapety w pasy, najlepiej w jasnym kolorze. W przeciwnym wypadku, gdy przedpokój jest bardzo duży, a przez to nieprzytulny, polecamy wybrać nieco ciemniejsze tapety z wzornictwem geometrycznym.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,19