Tapety czarno-białe

Wybrano 528 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapety czarno-białe

Myślisz o białej tapecie delikatnie ozdobionej czarnymi wstawkami? A może bardziej skłaniasz się w stronę czarnej z wyraźnymi akcentami bieli? Bez względu na to którą opcję wybierzesz, będzie to idealny wybór. Biel i czerń to duet, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. To jeden z niewielu trendów, który umiejętnie zastosowany – pasuje w zasadzie do każdego stylu urządzania wnętrz. Tapety w kolorach czerni i bieli są stylowe, modne i jednocześnie ponadczasowe. Pozwolą stworzyć w mieszkaniu wyjątkową aranżację.

Czarno białe tapety do Państwa domu

Czerń i biel od lat sprawdzają się jako uniwersalne kolory wnętrz. Kiedyś tapety czarno-białe były synonimem prostoty, dzisiaj wiele modeli urozmaica i ożywia pomieszczenia. Na stronie innetapety.pl znajdą Państwo zarówno modele klasyczne, jak i odważne oryginalne kompozycje.

Gdzie wykorzystać tapety czarno białe?

Zastosowanie zależy nie tylko od ogólnego rodzaju barwy, ale również jej wyrazistości oraz widniejącego na tapetach wzornictwa. Niebanalne i intensywne kompozycje doskonale sprawdzają się w kuchni nad blatem, na wolnej ścianie łazienkowej, w sypialni nad łóżkiem oraz w salonie nad telewizorem lub sofą. Efektowne tapety czarno białe powinny zajmować jedynie pewną część ściany, zastępując niejako mniej solidne plakaty.

Poszukując materiału do zakrycia wszelkich ścian w pomieszczeniu, warto zwrócić się ku bardziej tradycyjnym tapetom. Najlepsze będą wzory roślinne oraz geometryczne. Przy odpowiednim doborze pozostałych elementów wystroju klasyczne tapety czarno-białe umożliwią Państwu stworzenie przytulnego wnętrza.

Czerń i biel w każdym pomieszczeniu

Czarno-biała kolorystyka bez trudu wpasowuje się w estetykę każdego typu wnętrza, niezależnie od jego zastosowania i wystroju. Kluczem do osiągnięcia zadowalającego efektu jest wybór odpowiednich modeli białych lub czarno-białych tapet. Modne są dziś stylizacje salonów oparte na kontraście. Doskonałym pomysłem jest zgranie zimnych kolorystycznie tapet z jaskrawymi elementami wyposażenia, takimi jak czerwony fotel, czy zielona sofa. Z drugiej strony czarno-białe ściany są optymalnym rozwiązaniem także w nowoczesnych, zimnych wnętrzach. Ażeby ocieplić i ożywić pokój, warto wybierać tapety czarno-białe z kolorowymi wstawkami. Alternatywą jest silna biel stanowiąca tło oraz czarne, intensywne wzornictwo.

Dokonując ostatecznego wyboru tapety, powinni Państwo zwrócić uwagę na jej dane techniczne, takie jak odporność na zabrudzenia, zmywanie, czy światło. Szczególnie istotne są one w przypadku tapet przeznaczonych do kuchni i wilgotnej łazienki.

609 090 709