Producenci tapet

Kolekcja tapet Roberto Cavalli & Emiliana Parati

Do stworzenia unikalnych i ekskluzywnych kolekcji tapet Roberto Cavalli zostały wyselekcjonowane najlepsze materiały. Kolekcje tapet N° 7 zaprojektowano w duchu ponadczasowej elegancji. Ma sprostać wymaganiom i wpasować się w kreatywne, odważne i autentyczne środowiska.

2020-03-03

Czytaj więcej

Rasch - znany producent tapet na ścianę

Począwszy od osiemnastego wieku, ludzie zaczęli używać tapet ściennych, aby stworzyć najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe domy. Producent tapet Rasch może być śmiało uznany za pioniera tamtego okresu, a bogate dziedzictwo stylu tworzy nieprzerwanie dla naszych wnętrz już ponad 150 lat. Rodzinny biznes jest przekazywany z pokolenia na pokolenie i obecnie jest prowadzony przez piąte pokolenie rodu Rasch.

2020-02-17

Czytaj więcej

O PRODUCENCIE TAPET A.S. CREATION I JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI "METROPOLITAN STORIES" - część II

A.S. Création Group to producent popularnych tapet po które sięga spora liczba projektantów wnętrz. Odnajdujemy pośród nich tapety na różnych poziomach jakości w zależności od miejsca ich zastosowania. Ze względu na walory estetyczne goszczą w wielu domach. Właśnie niedawno A.S. Creaton wypromował kolekcję zatytułowaną Metropolitan Stories. To zbiór niezwykłych tapet stanowiących odzwierciedlenie klimatu pięciu, europejskich miast: Kopenhagi, Amsterdamu, Paryża, Mediolanu, Berlina i Londynu. 

2020-01-10

Czytaj więcej

O PRODUCENCIE TAPET A.S. CREATION I JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI "METROPOLITAN STORIES"

A.S. Création Group to producent popularnych tapet, chętnie wybieranych przez ludzi na całym świecie, również w Polsce. Jest to jeden z wiodących producentów tapet w Europie. Rocznie produkuje  ponad 6000 różnych tapet - na wszystkich szczeblach jakości i dla różnych obszarów zastosowania ich. Produkcja głównie ma miejsce w Niemczech, choć nie tylko. Tapety są również produkowane są w Dzierżyńsku w Rosji oraz w Mińsku na Białorusi. 

2019-12-16

Czytaj więcej

609 090 709