Tapety w kratę, tapeta w kratkę

Tapety w kratę, kratkę to motyw, którego szukasz? Oferujemy całą gamę tapet, do których stworzenia inspiracją był wzór kraty. Klasyczna kratka, modny heksagon,czy też delikatny motyw kraty - to i jeszcze więcej znajdą Państwo w tej kategorii. 

Do jakiego wnętrza pasują tapety w kratę? Krata tworzy ciepły klimat, przypominający rodzinny dom. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu krata była obowiązkową dekoracją ceraty i zasłon w kuchni. Dziś z sentymentem wracamy do takich motywów. Dlatego kratka doskonale sprawdzi się w romantycznej sypialni, kuchni w stylu vintage czy salonie urządzonym w stylu rustykalnym.

Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji. 


Wybrano 445 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapety w kratę, tapeta w kratkę

Krata gingham ma spore grono zagorzałych zwolenników – również jako krata na tapecie ściennej. Zawdzięcza to między innymi potędze uroku, uwalnianego przez prostotę, świeżość i ponadczasowość. Nie zawsze będzie rozwiązaniem dla tych, którzy podążają za coraz to nowymi trendami w designie. Jeśli jednak cenimy kultowe rozwiązania i wzory to będziemy zainteresowani takim rozwiązaniem. 

Modne tapety sprawią, że stare, niekiedy nieciekawe pomieszczenia otrzymają drugie życie. Remonty kuchni i łazienki pociągają za sobą spore koszty, na które nie zawsze możemy sobie pozwolić. Wprowadzając tapetę do obecnego look-u kuchni, możemy uzyskać zupełnie nową osłonę starej aranżacji. Wprowadzić światło a nawet wyrafinowanie.


Wzór o kształcie sześciokąta zwany plastrem miodu daje wiele możliwości aranżacji nowoczesnych wnętrz. Pozwala tworzyć indywidualny charakter pomieszczeń. Jego symetryczne ułożenie i geometryczna precyzja wprowadzają atmosferę harmonii i porządku.

609 090 709