Tapety marokańska koniczyna, tapeta wzór marokański

Koniczyna marokańska to od kilku lat jeden z najmodniejszych trendów we wzornictwie. Polakom także spodobał się orientalny wzór rodem z Maroko. Producenci tapet dekoracyjnych chętnie sięgają po ten motyw w swoich kolekcjach - trzeba przyznać, że z ogromnym powodzeniem. 

Poniżej prezentujemy bogatą ofertę tapet w marokańską koniczyną takich marek jak: AS Creation, Studio 465, Cristiana Masi, Rasch i wielu innych. Bogata kolorystyka, wysoka jakość materiału i finezyjne wykończenie - to cechy naszych tapet. Idealnie sprawdzą się w modnym salonie lub sypialni. 

Wybrano 161 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapety marokańska koniczyna, tapeta wzór marokański

Ciepłe kraje, który wykształciły niezwykłe style wnętrzarskie i dekory ukazują przez nie swoje zamiłowanie do piękna. Różnią się wzornictwem, ale nie brakuje w nich koloru. Inspiracje kolorystyczne zazwyczaj są zaczerpnięte z krajobrazu danego rejonu, co w pewnym sensie tworzy zestaw cech charakterystycznych – niejako linie papilarne danego designu. Zobaczmy co możemy rozczytać z marokańskiego stylu i jak go zaprosić do naszych wnętrz.


Heksagon czy marokańska koniczyna to wzory, które coraz częściej pojawiają się w stylowych aranżacjach, a co za tym idzie na tapetach ściennych. Mogą nawiązywać do eleganckich salonów lub orientalnych zdobień. Są uniwersalne, dlatego tak chętnie wykorzystywane są jako motyw na tapecie ściennej. Wszechstronność tych wzorów nie sprawia wrażenia banału.

609 090 709