Tapety geometryczne

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 3236 wzorów tapet.

Śmiałe wzory, wyraźne linie i urozmaicona kolorystyka to cechy tapet prezentowanych w tej kategorii. Jeśli masz dość monotonii i potrzebujesz odrobimy szaleństwa w aranżacji wnętrza swojego domu, to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Tapety geometryczne idealnie pasują do nowoczesnych, odważnych aranżacji salonu, przedpokoju czy jadalni.

Porady na temat: Tapety geometryczne

     Heksagon, sześciokąt, plaster miodu ... Wzór, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Wykorzystywany przy projektowaniu płytek ceramicznych, tekstyliów, mebli. My przedstawiamy kilka ciekawych propozycji wykorzystania tego wzoru na tapetach dekoracyjnych.

     Znudziły Ci się gładkie jednokolorowe ściany? Boisz się wprowadzić do wnętrza konkretne charakterystyczne wzory? Wybierz uniwersalny motyw pasów.

   Tapety 3D to kompozycje z głębią, dzięki którym zaciera się granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością. Zarówno graficzne abstrakcyjne motywy jak i obrazy tworzone za pomocą fotorealizmu to doskonały pomysł na wprowadzenie do wnętrza nowoczesnego przestrzennego designu.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709