TAPETY DO MALOWANIA

Kategoria zawierająca zbiór tapet do malowania. Ciekawe struktury powierzchni imitujące ozdobny tynk lub tkaninę, interesujące wzory w stylu retro i nowoczesnego modernizmu pozwolą stworzyć własny niepowtarzalny klimat. Możliwość spersonalizowania dekoracji dzięki nadaniu jej dowolnego koloru za pomocą farby emulsyjnej.

Wybrano 701 wzorów tapet.

Porady na temat: TAPETY DO MALOWANIA

Najwytrzymalszym materiałem który powstał na tapetę jest winyl. Charakterystyka produktu pozwala mu na bycie użytecznym w niecodziennych pomieszczeniach jak na tapetę przystało. Łazienki i kuchnie nie stanowią już problemu. Jeśli marzysz o tapecie w którymś z tych pomieszczeń nie musisz się już powstrzymywać.

Tapety w pasy są absolutnie klasycznym rozwiązaniem. Swoją ponadczasowość zawdzięczają naturalnej właściwości pasów do tworzenia iluzji. Potrafi optycznie pomniejszać bądź powiększać przestrzeń. Nadawać głębi lub koncentrować uwagę na szczególe. Pasy, wertykalne, horyzontalne, pasy będące printami zwierząt, nasycone kolorem czy delikatne i subtelne. Paski można znaleźć wszędzie.

Dążymy do kontaktu z naturą na różnych płaszczyznach. Zapraszamy ją do wnętrz. Otaczamy się pięknem i celujemy w iluzję o tajemniczym ogrodzie rodem z książki Francesa Hodgsona Burnetta. Zwięźle rzecz ujmując, idziemy w kwiaty.

Czym są tapety ścienne do malowania?

Mowa o tapetach, których powierzchnia jest przystosowana do pokrycia farbą emulsyjną. Są one dzisiaj popularne, gdyż coraz więcej osób ceni sobie indywidualizm i oryginalność. Flizelinowa lub papierowa tapeta do malowania imituje tkaninę bądź też tynk. Warto zauważyć, że może być gładka lub posiadać uwypuklany przez pokrycie farbą wzór.

Całkowicie gładkie tapety nadają się doskonale do przykrycia ubytków w ścianach. Wszelkie niedoskonałości znacząco utrudniają lub nawet uniemożliwiają nałożenie farby. Ażeby jednak materiał spełniał to zadanie, musi być odpowiednio gruby. Oczywiście posiadająca własny wzór tapeta do malowania, także może zostać zmodyfikowana i dostosowana do wystroju wnętrza, chociażby przez wybór odpowiedniego koloru farby.

Jak malować tapety?

Pokrycie materiału farbą nie jest trudnym zadaniem, które wymagałoby jakiś szczególnych umiejętności. Wykorzystuje się do tego farbę emulsyjną, która jest niezwykle prosta w obsłudze. Samo przytwierdzenie tapety do ściany także nie jest wielkim wyzwaniem, gdyż w przypadku wszystkich sprzedawanych w sklepie innetapety.pl modeli, klejem wystarczy posmarować jedynie ścianę.

Dlaczego warto?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup tapet do malowania:

609 090 709