Tapeta liście, tapety z motywem liści

Jeżeli znaleźli się Państwo na tej stronie to znaczy, że inspiracją dla Państwa w aranżowaniu wnętrza mieszkania jest przyroda. Prezentujemy więc setki wzorów tapet z motywem liści. Zaproszenie natury do domu w postaci wzoru na tapecie ściennej to doskonały pomysł.

Znajdą tu Państwo wzory z trendu Urban Jungle czy Tropic Exitic. Takie tapety to idealne wzory dla osób szukających zdecydowanego, charakterystycznego akcentu do salonu czy sypialni. Liście w rozmiarach maksi, w żywych, soczystych kolorach, rodem z baśniowej dżungli – to strzał w dziesiątkę. Polecamy tapety z liśćmi palm, bananowca czy innych egzotycznych roślin.

Jeżeli nie mają Państwo odwagi na mocne akcenty zieleni na ścianie, to proponujemy delikatniejsze wzory z motywem liści. Tego typu tapety są rozwiązaniem pośrednim i doskonale łączą elegancję, klasykę i minimalizm z motywem zieleni i liści. Tapety z delikatnym motywem liści cechują subtelne kształty, stonowane kolory oraz minimalistyczny wzór. Taka tapeta doskonale pasuje do kuchni, łazienki, czy salonu. Idealnie wpisze się zarówno w nowoczesny wystrój pomieszczenia, jak i klasyczną, ponadczasową aranżacje.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.  

Wybrano 1184 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapeta liście, tapety z motywem liści

Od indywidualnie zaprojektowanych fototapet po różnorodność stylów, spopularyzowanych przez masowych producentów. Wszystko stoi przed nami otworem. To z kolei powoduje, że wybór może być zarówno ekscytujący jak i przytłaczający.  

Inspirowane naturą wnętrza to kierunek zaspakajania naszej potrzeby bliskości z przyrodą. Czasami tylko wyobraźnia dzieli nas od realizacji. Do wywołania wrażenia wyrafinowanego wnętrza posłużą tapety z motywem drzewa. To pomysł na własny kawałek świata w aranżacji wnętrz.

Dążymy do kontaktu z naturą na różnych płaszczyznach. Zapraszamy ją do wnętrz. Otaczamy się pięknem i celujemy w iluzję o tajemniczym ogrodzie rodem z książki Francesa Hodgsona Burnetta. Zwięźle rzecz ujmując, idziemy w kwiaty.

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

609 090 709