Tapety zawierające motywy roślinno-kwiatowe

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 4157 wzorów tapet.

Wątki zaczerpnięte bezpośrednio z natury to wiecznie modne i zawsze cenione motywy dekoracyjne na ścianach. Tworzą przytulny klimat i są polecane szczególnie do sypialni. W tej kategorii znajdują się przeróżne tapety z elementami roślinnymi i kwiatowymi.

Czy tapeta w kwiaty to dobry wybór?

Dobrze dobrane tapety w kwiaty ożywiają ponure wnętrze lub wręcz przeciwnie, przygaszają zbyt jaskrawy wystrój. Jednak niewłaściwy wybór skutkuje estetycznym chaosem. Jak go uniknąć i znaleźć idealną tapetę z roślinami?

Kolorowe i wiosenne tapety w kwiaty

Wiele tapet ściennych w kwiaty z wielokolorowymi kompozycjami. Ich dopasowanie do danego wnętrza jest szczególnie trudne, gdyż umiejscowione na ścianie, całkowicie zmieniają charakter pomieszczenia. Dobrze sprawdzają się w prosto urządzonych pokojach czy kuchniach, gdzie intensywne kolory nie gryzą się z barwami pozostałego wystroju.

Wiosenne tapety kwiaty warto stosować jako dekorację na jednej ścianie w pomieszczeniu. W romantycznej sypialni świetnie sprawdzą się ornamenty roślinne w ciepłych kolorach. Do salonu natomiast polecamy tapety z zielonymi kompozycjami liści, imitacjami lasów oraz modele przedstawiające bliżej nieokreślone kształty roślinne. Mniej wyraziste tapety kwiatowe tworzą również przyjazny klimat w kuchni i jadalni.

Czarno biała tapeta kwiaty

Ciekawą opcją jest wybór czarno-białych tapet roślinnych. Gdzie prezentują się one najlepiej? Modeli tego typu raczej nie wykorzystuje się jako tapet głównych do oklejania wszystkich ścian danego pomieszczenia. Lepiej sprawdzają się w roli dekoracji na jedną ścianę, wykorzystywanych przy aranżacji wystroju sypialni, bądź salonu. W ofercie sklepu innetapety.pl znajduje się szeroki wybór tapet roślinnych, utrzymanych w czarno-białej kolorystyce. Mają Państwo do wyboru m.in. imitacje drzew, roślin pnących oraz rozmaite czarne kwiaty na białym tle.

Najnowsze trendy

Wybierając najodpowiedniejsze tapety kwiatowe, należy kierować się oczywiście indywidualnymi preferencjami oraz dopasowaniem modelu do wystroju wnętrza. Warto jednak uwzględniać również najnowsze trendy. Co jest modne w ostatnich latach? Projektanci wnętrz polecają tapety ścienne w kwiaty w rozmiarze 3XL. Doskonale sprawdzają się jako dekoracja na jedną ścianę w dowolnym pomieszczeniu.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,15