Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

Świetne pomysły na ścienną galerię

2021-07-16


Istnieje tak wiele powodów, aby zakochać się w projekcie prywatnej galerii na jednej ze ścian domu. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest to już przemijający trend, w rzeczywistości ten wyjątkowy sposób zaprezentowania zdjęć i rodzinnych pamiątek nie tylko kreuje wystrój wnętrza ale również nastrój całego domu. Czy pamięć o bliskich nam ludziach i chwilach powinna podlegać zmiennym nastojom mody?

Czytaj więcej

Aranżacja pokoju dziecięcego - propozycje wystroju wnętrza

2021-06-22


Aranżacja pokoju dziecięcego - jak ciekawie i nowocześnie urządzić wnętrze pokoiku dla dziecka? Jaką wybrać kolorystykę, tapetę, meble i dodatki? W tym artykule przedstawimy kilka interesujących inspiracji.

Czytaj więcej

8 sposobów na dekorowanie dużych ścian

2021-06-14


Duża ściana i cała jej powierzchnia do zaaranżowania... To faktycznie może być onieśmielające. Stojąc przed taką wielką pustką  można zachodzić w głowę, jak mądrze ją spożytkować. Dobrze rozumiemy te obawy!  W tym artykule podpowiemy kilka sposobów, m.in.: jak wykorzystać fototapetę, czy jak połączyć tapetę z dziełem sztuki.

Czytaj więcej

Jak czyścić tapetę czyli wiosenne porządki

2021-04-02


Podczas, gdy trendy w tapetach się wymieniają, a z nimi zmienia się wystrój wnętrz, jedna rzecz pozostaje niezmienna. Tapety należy regularnie czyścić i to bez względu na ich styl. Ponieważ każdy rodzaj tapety zbiera na sobie: kurz unoszący się w powietrzu, tłuszcz, brud i odciski palców w okolicy włączników światła. Na prawdę, niewiele trzeba, żeby tapeta na nowo wyglądała czysto i schludnie. 

Czytaj więcej

Wizja tapet według Pantone 2021

2021-03-04


„Kolor roku” został ogłoszony przez Pantone i niesie ze sobą nie jeden, ale dwa fantastyczne odcienie, dzięki którym możemy wpaść w zachwyt. Czołowy duet wśród liderów roku 2021 to zestawienie kolorystyczne dające świeży, optymistyczny i pełen słońca efekt we wnętrzu. 

To zabieg, który może wpłynąć pozytywnie na emocje i podnieść na duchu w czasach, gdy na całym świecie ludzie potrzebują na nowo odbudować zaufanie.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709