Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

Trendy na rok 2024

2024-01-17


Wielu z nas - miłośników modnych wnętrz chcąc nadać takiego charakteru swoim ścianom chce dokonać wyboru wśród takich motywów i kolorów, które w danym czasie są modne.


propozycje murali

Czytaj więcej

Trendy tapet na 2022 - najlepsze opcje, aby nadać wnętrzu wyjątkową duszę

2021-10-25


Trendy tapet na rok 2022 prowadzą nas ku nowym, świeżym akcentom - praktycznym w każdej przestrzeni, która wymaga ulepszenia. W tym artykule odkryjesz kilka wyselekcjonowanych propozycji.

Czytaj więcej

Przewodnik projektanta wnętrz - tapety w domu

2021-10-19


Miłośnicy designu są zapewne podekscytowani hucznym powrotem tapet i faktem, że grają obecnie pierwsze skrzypce w świecie projektowania wnętrz. Ale zanim zaczniesz tapetować każdy pokój w domu, musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy.

Czytaj więcej

Jak zwiększyć dochód swojej nieruchomości pod wynajem? Zainwestuj w tapety!

2021-09-27


Czy opłaca się kłaść tapety w mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem? Wiele osób krzywi się na samą myśl o wykończeniu ścian w ten sposób, ponieważ w większości przypadków nie wiedzą, jak podejść do tematu, zwłaszcza jeśli chodzi o tapetowanie mieszkań urządzanych pod wynajem.   

Czytaj więcej

Świetne pomysły na ścienną galerię

2021-07-16


Istnieje tak wiele powodów, aby zakochać się w projekcie prywatnej galerii na jednej ze ścian domu. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest to już przemijający trend, w rzeczywistości ten wyjątkowy sposób zaprezentowania zdjęć i rodzinnych pamiątek nie tylko kreuje wystrój wnętrza ale również nastrój całego domu. Czy pamięć o bliskich nam ludziach i chwilach powinna podlegać zmiennym nastojom mody?

Czytaj więcej
609 090 709