Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

O PRODUCENCIE TAPET A.S. CREATION I JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI "METROPOLITAN STORIES" - część II

2020-01-10


A.S. Création Group to producent popularnych tapet po które sięga spora liczba projektantów wnętrz. Odnajdujemy pośród nich tapety na różnych poziomach jakości w zależności od miejsca ich zastosowania. Ze względu na walory estetyczne goszczą w wielu domach. Właśnie niedawno A.S. Creaton wypromował kolekcję zatytułowaną Metropolitan Stories. To zbiór niezwykłych tapet stanowiących odzwierciedlenie klimatu pięciu, europejskich miast: Kopenhagi, Amsterdamu, Paryża, Mediolanu, Berlina i Londynu. 

Czytaj więcej

O PRODUCENCIE TAPET A.S. CREATION I JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI "METROPOLITAN STORIES"

2019-12-16


A.S. Création Group to producent popularnych tapet, chętnie wybieranych przez ludzi na całym świecie, również w Polsce. Jest to jeden z wiodących producentów tapet w Europie. Rocznie produkuje  ponad 6000 różnych tapet - na wszystkich szczeblach jakości i dla różnych obszarów zastosowania ich. Produkcja głównie ma miejsce w Niemczech, choć nie tylko. Tapety są również produkowane są w Dzierżyńsku w Rosji oraz w Mińsku na Białorusi. 

Czytaj więcej

PONADCZASOWO CZYLI KRATA GINGHAM NA TAPECIE ŚCIENNEJ

2019-12-10


Krata gingham ma spore grono zagorzałych zwolenników – również jako krata na tapecie ściennej. Zawdzięcza to między innymi potędze uroku, uwalnianego przez prostotę, świeżość i ponadczasowość. Nie zawsze będzie rozwiązaniem dla tych, którzy podążają za coraz to nowymi trendami w designie. Jeśli jednak cenimy kultowe rozwiązania i wzory to będziemy zainteresowani takim rozwiązaniem. 

Czytaj więcej

POMYSŁ NA ŚCIANĘ W JADALNI - TAPETA W 7 ODSŁONACH

2019-10-15


Jeśli w mieszkaniu masz osobne pomieszczenie, które pełni funkcję jadalni albo planujesz wydzielić taki obszar w kuchni lub salonie jest to idealna sposobność do eksperymentowania z tapetą. Zamiast inwestować w kosztowne remonty, niekiedy wystarczy sprytnie zagrać tapetą na ścianach. Jaki więc mamy pomysł na ścianę w jadalni?

Czytaj więcej

CHINOISERIE NA TWOICH ŚCIANACH

2019-10-09


Obecnie dostęp do tapet i zdobień nawiązujących do chinoiserie jest na prawdę spory. Wystarczy sięgnąć do zakamarków kryjących w sobie wzornictwo przedstawiające kwitnące żurawie, gałązki kwitnącej wiśni, smoki, czy innych przedstawicieli azjatyckiej fauny i flory. To nie spotykane aczkolwiek bardzo cenione i szykowne rozwiązani projektów dekoratorskich. Czym jest styl Chinoiserie?  

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,05