Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

POMYSŁ NA ŚCIANĘ W JADALNI - TAPETA W 7 ODSŁONACH

2019-10-15


Jeśli w mieszkaniu masz osobne pomieszczenie, które pełni funkcję jadalni albo planujesz wydzielić taki obszar w kuchni lub salonie jest to idealna sposobność do eksperymentowania z tapetą. Zamiast inwestować w kosztowne remonty, niekiedy wystarczy sprytnie zagrać tapetą na ścianach. Jaki więc mamy pomysł na ścianę w jadalni?

Czytaj więcej

CHINOISERIE NA TWOICH ŚCIANACH

2019-10-09


Obecnie dostęp do tapet i zdobień nawiązujących do chinoiserie jest na prawdę spory. Wystarczy sięgnąć do zakamarków kryjących w sobie wzornictwo przedstawiające kwitnące żurawie, gałązki kwitnącej wiśni, smoki, czy innych przedstawicieli azjatyckiej fauny i flory. To nie spotykane aczkolwiek bardzo cenione i szykowne rozwiązani projektów dekoratorskich. Czym jest styl Chinoiserie?  

Czytaj więcej

JAK TAPETY I PODUSZKI UZUPEŁNIAJĄ SIĘ W ARANŻACJI?

2019-09-10


Na sukces dobrze urządzonego wnętrza składa się więcej niż jeden element. Nawet jeśli zainwestujemy w piękną i modną tapetę, efekt może nie być tak spektakularny, jeśli poszczególne elementy nie zostanie za sobą umiejętnie połączone w jedną całość.  

Czytaj więcej

KRÓTKI PRZEWODNIK PO METALICZNYM TRENDZIE TAPET DO NASZEJ KUCHNI

2019-08-30


Wchodzimy w erę metalicznego połysku w wykończeniach wnętrz. Połyskujące elementy na meblach, tapetach, tkaninach to echo zeszłej epoki, to fascynacja klimatem lat dwudziestych, dobrze odzwierciedlonych w ekranizacji powieści amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda - Wielki Gatsby. To niezwykłe jak wzbogacają wnętrza i tchnął je życiem. Projekty kuchni to nie wyjątki od utrzymujących się na topie metalicznych wykończeń.

Czytaj więcej

NOWY WYMIAR SZAROŚCI – BEŻ W TAPETACH

2019-08-09


Przez dłuższy czas we wnętrzach królowały biele i szarości. Skandynawskie aranżacje nadawały kierunek kolorystyce wnętrz. W większości projektów wyparło to ciepłą kolorystykę, a o beżach zapomniano. Dotyczy to także tapet dekoracyjnych. Nowa odsłona bieli – czyli powracamy do ciepłych barw. Jak to wygląda w trendach tapet ściennych?

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,06