Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

8 sposobów na dekorowanie dużych ścian

2021-06-14


Duża ściana i cała jej powierzchnia do zaaranżowania... To faktycznie może być onieśmielające. Stojąc przed taką wielką pustką  można zachodzić w głowę, jak mądrze ją spożytkować. Dobrze rozumiemy te obawy!  W tym artykule podpowiemy kilka sposobów, m.in.: jak wykorzystać fototapetę, czy jak połączyć tapetę z dziełem sztuki.

Czytaj więcej

Jak czyścić tapetę czyli wiosenne porządki

2021-04-02


Podczas, gdy trendy w tapetach się wymieniają, a z nimi zmienia się wystrój wnętrz, jedna rzecz pozostaje niezmienna. Tapety należy regularnie czyścić i to bez względu na ich styl. Ponieważ każdy rodzaj tapety zbiera na sobie: kurz unoszący się w powietrzu, tłuszcz, brud i odciski palców w okolicy włączników światła. Na prawdę, niewiele trzeba, żeby tapeta na nowo wyglądała czysto i schludnie. 

Czytaj więcej

Wizja tapet według Pantone 2021

2021-03-04


„Kolor roku” został ogłoszony przez Pantone i niesie ze sobą nie jeden, ale dwa fantastyczne odcienie, dzięki którym możemy wpaść w zachwyt. Czołowy duet wśród liderów roku 2021 to zestawienie kolorystyczne dające świeży, optymistyczny i pełen słońca efekt we wnętrzu. 

To zabieg, który może wpłynąć pozytywnie na emocje i podnieść na duchu w czasach, gdy na całym świecie ludzie potrzebują na nowo odbudować zaufanie.

Czytaj więcej

Ważne informacje dla początkujących ‘tapeciarzy’

2021-02-28


Postanowione! Zdecydowałaś się na ten krok i jesteś gotowa, aby zanurzyć się w świecie tapet. To twój pierwszy raz. Przeglądałaś dziesiątki zdjęć pięknych aranżacji na Instagramie i Pintereście. Zapragnęłaś, uchwycić trochę tej magii, którą wnoszą tapety, aby dać nowe życie swoim zużytym wnętrzom. Ale jesteś nowicjuszem w tej dziedzinie do tego stopnia, że nawet nie wiesz, czego nie wiesz. Chcielibyśmy podzielić się z tobą odrobiną niezbędnej wiedzy, która powinna ułatwić stawianie pierwszych kroków w tym barwnym świecie. Nie zniechęcaj się łatwo i przebrnij przez cały post a znajdziesz niezbędne informacje dla zaczynających swoją przygodę z tapetami.

Czytaj więcej

Bądź kreatywny pracując z tapetą!

2021-01-22


Zostaw obawy, bądź kreatywny przy pomocy tapety. Pamiętaj, że nie musisz pokrywać nią wszystkich ścian pomieszczenia. W tym artykule podpowiadamy jak nabrać rozmachu.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709