Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

Tęczowy dom na każdą niepogodę

2020-07-13


Od wybiegów mody po kolekcje tapet i akcesoriów do wnętrz, trendy w kolorach tęczy głęboko zakorzeniły się w świecie designu. Obserwując globalne tendencje, widać, że po erze minimalizmu, chwilowej recesji i ogólnie pojętej niepewności współczesnego świata, spowodowanej pandemią i jej konsekwencjami, rozbudziło się w nas nieposkromione pragnienie koloru, wzoru, przyrody, piękna mebli i wystroju.

Czytaj więcej

10 kluczowych trendów w tapetach na rok 2020

2020-06-23


W tym roku w tapetach pojawiają się odważne wzory, ciepłe kolory, tekstura 3D. Materiały inspirowane naturą, sięgające po trawy, korek, słomę i wiklinę. Kluczowe trendy rozciągają swoje spektrum od tradycyjnych kwiatów przez malarstwo iluzjonistyczne - trompe l'oeil - po tropikalne rośliny botaniczne i współczesną odsłonę geometrii. Granice możliwości w aranżacji wnętrz ciągle się przesuwają otwierając nas na nowe rozwiązania i techniki drukowania tapet. Papier zdaje się coraz bardziej ustępować miejsca bardziej ekscytującym fakturom, a wśród nich znajdziemy korek, trawy czy jedwab – pławiąc je w dowolnych wzorach i kolorach.    

Czytaj więcej

11 pomysłów na dekorację korytarza za pomocą tapety

2020-04-16


Projektanci wnętrz przekazują nam wszelkie niezbędne wskazówki i porady dotyczące umiejętnego i stylowego dekorowania tapetami ściennymi naszych przedpokojów i korytarzy. Od stworzenia iluzji przestrzeni po odważne printy we właściwym miejscu, wszystko ma na celu pomóc nam, zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Przyjrzyjmy się kilku dekoracyjnym sekretom. 

Czytaj więcej

To musi się udać! Cztery podejścia do tapet

2020-04-03


Tapetą może błyskawicznie udekorować pomieszczenie i to na wielu płaszczyznach. Wnosi ciepło, kolorystykę. Sprawia, że dom od razu wkracza w etap gotowości do podboju wybrednych gustów. Jest urządzony! Ale może stanowić wyzwanie, inwestycję a zarazem zobowiązanie. Położenie tapet na ściany lub sufit to inwestycja nie tylko finansowa, ale również czasowa. Jeśli podejmujemy się samodzielnie dokończyć projekt, może to stanowić niełatwy sprawdzian naszych umiejętności. Tak więc, pomimo wielu niezaprzeczalnych korzyści, wciąż niewielu z nas podejmuje ryzyko udekorowania wnętrz tapetami. W trosce o zwiększenie świadomości i komfortu tych, którzy się jeszcze wahają podajemy kilka wskazówek, które mogą ułatwić wybór tapet, jak również pomóc okiełznać to, co się z nim wiąże.

Czytaj więcej

Kolekcja tapet Roberto Cavalli & Emiliana Parati

2020-03-03


Do stworzenia unikalnych i ekskluzywnych kolekcji tapet Roberto Cavalli zostały wyselekcjonowane najlepsze materiały. Kolekcje tapet N° 7 zaprojektowano w duchu ponadczasowej elegancji. Ma sprostać wymaganiom i wpasować się w kreatywne, odważne i autentyczne środowiska.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,03