Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

Jak przystosować mieszkanie pod wideokonferencje?

2020-11-25


Praca zdalna z domu, ze sfery marzeń, przeniosła się do rzeczywistości w ciągu kilku tygodni. W naszych domach zazwyczaj nie nie ma sali wideokonferencyjnych. Możliwe jest jednak stworzenie domowego biura, które sprosta wymaganiom obecnych potrzeb i realiów, w których wideokonferencje i wirtualne spotkania to codzienność.

Czytaj więcej

Architektura wnętrz według naukowców

2020-10-16


Co łączy architekturę wnętrz i psychologię środowiskową? Być może dużo więcej niż podejrzewasz. Sztuka projektowania przestrzeni, jej przełożenie na wymiar naukowy oraz subiektywne odczuwanie atmosfery wnętrza, mają ze sobą wiele wspólnego i są ściśle powiązane. W dużej mierze chodzi o kolorystykę pomieszczeń. 

Czytaj więcej

Przytulny kącik do czytania inspirowany afrykańskim stylem

2020-09-28


Dlaczego warto stworzyć w domu przytulny kącik do czytania? Jak to zrobić? Jakie tapety i dodatki pomogą nam zaaranżować przestrzeń w stylu afrykańskim? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi podpowiedziami.

Czytaj więcej

Pokój dla nastolatki - pomysły i inspiracje z tapetą w roli głównej

2020-08-07


Jeśli szukasz naprawdę fajnych pomysłów na pokoje dla nastolatki z tapeta i fototapetą w roli głównej to trafiłeś w dziesiątkę! Wzięliśmy pod lupę same najciekawsze projekty cenionych architektów wnętrz. Z wami dzielimy się podpatrzonymi pomysłami. Od wyważonych i bardziej subtelnych projektów, poprzez chłodne, nieco nawet glamour i aż po rockowe, czy gothic – mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na wyjątkową sypialnie dla nastolatków z tapetami i fototapetami w roli głównej. 

Czytaj więcej

Tęczowy dom na każdą niepogodę

2020-07-13


Od wybiegów mody po kolekcje tapet i akcesoriów do wnętrz, trendy w kolorach tęczy głęboko zakorzeniły się w świecie designu. Obserwując globalne tendencje, widać, że po erze minimalizmu, chwilowej recesji i ogólnie pojętej niepewności współczesnego świata, spowodowanej pandemią i jej konsekwencjami, rozbudziło się w nas nieposkromione pragnienie koloru, wzoru, przyrody, piękna mebli i wystroju.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,03