Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

SYPIALNIA W TAPECIE

2019-05-31


Wyobrażenie sypialni różni się w zależności od osoby. Zazwyczaj jednak każdemu zależy na dyskretnej przestrzeni, która ukołysze nas do snu i zbuduje atmosferę relaksu. Nie wielu śmiałków zdecyduje się na odważne, ciemne kolorach lub hałaśliwe wzory. Ale można znaleźć kompromis i przenieść ciężar dekoracji na jedną ścianę. Poniżej kilka popularnych propozycji tego roku. Wybierz sypialnie w której przebudzałabyś się najchętniej.  

Czytaj więcej

Z MAROKO NAD WISŁĘ - tapeta "marokańska"

2019-04-11


Ciepłe kraje, który wykształciły niezwykłe style wnętrzarskie i dekory ukazują przez nie swoje zamiłowanie do piękna. Różnią się wzornictwem, ale nie brakuje w nich koloru. Inspiracje kolorystyczne zazwyczaj są zaczerpnięte z krajobrazu danego rejonu, co w pewnym sensie tworzy zestaw cech charakterystycznych – niejako linie papilarne danego designu. Zobaczmy co możemy rozczytać z marokańskiego stylu i jak go zaprosić do naszych wnętrz.


Czytaj więcej

DALEKIE PODRÓŻE - W SALONIE JAK W MEKSYKU

2019-03-07


Przodująca stylistyka wnętrz to obecnie wszystko, co kochamy w Meksyku. Temat tapet znakomicie wpisuje się w tendencję, która po minimalistycznych trendach królujących przez kilka sezonów, odbija w drugą stronę. Pławi się w inspiracjach zaciągniętych z dalekich kultur.  

Czytaj więcej

STYL JAPANDI W NATARCIU

2019-03-01


Ostatnie trendy wyłoniły nowy styl JapanDi będący hybrydą dwóch innych. Słowo Japandi to połączenie angielskich słów znaczących 'japoński' i 'skandynawski'. To nazwa rosnącego na znaczeniu trendu i filozofii, która łączy oba style. Tendencje wskazują, że takie trendy zostaną z nami na dłużej. Nie ma co się temu dziwić. Wnętrza Japandi są przejrzyste i minimalistyczne, ale jednocześnie zachęcają ciepłym i przytulnym wykończeniem. Są absolutnie piękne. Jak je zatem wprowadzić do wnętrza lub wyrazić przez tapetę?

Czytaj więcej

JAK UZYSKAĆ PROFESJONALNY WYGLĄD MIESZKANIA? FOTOTAPETA

2019-02-25


Czy chcesz nadać swojemu mieszkaniu efekt 'wow'? Zrobić niezatarte wrażenie na twoich gościach swoimi niezwykłym wyczuciem w zakresie projektowania wnętrz? Jeśli odpowiedź brzmi 'tak', to fototapeta może z pewnością w tym pomóc. Oszałamiający wygląd ścian, już w zasięgu twojego projektu, pozostaje kwestia wybrania motywu.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,03