Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

ZABIEGI ARANŻACYJNE Z WYKORZYSTANIEM TAPET

2018-11-15


W zasięgu ręki mamy ogromne narzędzie do przemian aranżacyjnych wnętrz. Z dobrze dobraną tapetą można stworzyć cuda. Świadomość jak je wykorzystać to potężny as w rękawie. Pomieszczenia różną się funkcją i wykorzystaniem, zatem będą się też różnić wystrojem.

Czytaj więcej

ZMYWALNE TAPETY WINYLOWE - IDEALNE DO WYMAGAJĄCYCH WNĘTRZ

2018-11-05


Tapety winylowe zmywalne to nowoczesne podejście do dekoracji wnętrz. Tempo życia i jego wyzwania, skłaniają wszystkie branże do pójścia na jak największe ugody z klientem. Powiedzenie "potrzeba matką wynalazku" dowiodło swojej słuszności również w branży tapetowej. Opinie o niepraktyczności stosowania tapet, nie mają już podstaw. Świeże spojrzenie na aranżacje wnętrz, poskutkowało, zadowalającymi rozwiązaniami nawet dla pomieszczeń, które stawiają spore wymagania. 

Czytaj więcej

WINYL NA TAPECIE

2018-10-22


Najwytrzymalszym materiałem który powstał na tapetę jest winyl. Charakterystyka produktu pozwala mu na bycie użytecznym w niecodziennych pomieszczeniach jak na tapetę przystało. Łazienki i kuchnie nie stanowią już problemu. Jeśli marzysz o tapecie w którymś z tych pomieszczeń nie musisz się już powstrzymywać.

Czytaj więcej

MAGICZNE PASY

2018-10-17


Tapety w pasy są absolutnie klasycznym rozwiązaniem. Swoją ponadczasowość zawdzięczają naturalnej właściwości pasów do tworzenia iluzji. Potrafi optycznie pomniejszać bądź powiększać przestrzeń. Nadawać głębi lub koncentrować uwagę na szczególe. Pasy, wertykalne, horyzontalne, pasy będące printami zwierząt, nasycone kolorem czy delikatne i subtelne. Paski można znaleźć wszędzie.

Czytaj więcej

CZY TO NAPRAWDĘ TAPETA? O TAPETACH 3D

2018-10-11


Jeśli chcesz robić wrażenie na gościach aranżacją swojego mieszkania, nic prostszego! Tapety 3D stworzono po to by robiły wrażenie. Oszukują wzrok, tworząc iluzję tekstury i głębi. W poszukiwaniu inspiracji, przyjrzyj się kilku rozwiązaniom, które imitują boazerię, płytki w stylu vintage, betonowe płyty, półki na książki i wiele innych.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,03