Witamy na naszym blogu

Poniżej prezentujemy 5 ostatnich wpisów

KONCEPT SYPIALNI NA MEDIOLAŃSKIM TYGODNIU DESIGNU

2019-07-15


Ważnym aspektem aranżacji wnętrz podczas mediolańskiego tygodnia designu były tapety ścienne. Jedną z propozycji dla tego rodzaju wnętrzarskich projektów była sypiania – najbardziej osobiste z pomieszczeń w domu. Na jakie aspekty projektu położono nacisk?  

Czytaj więcej

NOWY STYL BOHO WEDŁUG MILAN DESIGN W WEEK 2019

2019-06-22


Nowy wystrój boho to wciąż rodzaj stylu cyganerii, ale w spokojniejszej kolorystyce i o bardziej ziemistych detalach. Styl pozostaje eklektyczny, ale tym razem inspirowany konkretnym obszarem, czyli południowo-zachodnimi rejonami Ameryki, stanami Arizona, Nowy Meksyk i Kalifornia. Cechuje się dużą estetyką ale również swobodą a to wszystko w neutralnych barwach.

Czytaj więcej

WABI-SABI ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON

2019-06-06


Zgadza się, tapety powróciły jako duży trend. Właściwie można to zaobserwować już od kilku lat, jednak tegoroczne propozycje tapet, mają w sobie dużo więcej niż tyko odbicie światowych, współczesnych trendów. Same w pewnym stopniu nadają im kierunek. Zaczęły być opcją nawet dla tych, którzy uważali tego typu rozwiązanie za staroświeckie.  

Czytaj więcej

LAGOM STYL WIDOCZNY NA ŚCIANACH

2019-06-03


Lagom to podejście do wnętrz i designu przy zachowaniu wszelkiego umiaru. Spodoba się wszystkim którzy ponad wyposażeniem widzą idące wraz z tym wartości. Wśród projektantów już od jakiegoś czasu zrobiło się głośno o nowym skandynawskim faworycie. Dzisiaj przyjrzyjmy się mu z perspektywy osoby, która szuka inspiracji.

Czytaj więcej

TARGI IMM W KOLONII WYZNACZAJĄ TRENDY W DESIGN NA ROK 2020

2019-06-02


Targi IMM w Kolonii 2019 już ukazały trendy na przyszłe sezony. W 2020 czeka nas wiele rewolucji kolorystycznych w naszych wnętrzach. Jeśli planujesz zakup tapety przyjrzyj się w którą stronę zmierza światowy design.

Czytaj więcej

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,10