Tapety UGEPA

Tapety francuskiego producenta Ugepa wyróżniają się wysoką jakością, oryginalnymi wzorami oraz niezwykłą różnorodnością. Motywy tapet inspirowane są geometrycznymi wzorami, przyrodą, a szczególnie roślinnością, a nawet Street Artem. Ciekawe i wyróżniające się wzory znajdą tu zarówno najmłodsi klienci naszego sklepu, nastolatki, a także osoby stawiające na mocny akcent na ścianie. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych kolekcji tapet Ugepa. Francuską jakość oferujemy w bardzo przystępnych cenach.

Tapeta Ugepa – czym się wyróżnia

Tapeta Ugepa to zawsze dobry wybór. Dlaczego? Tapety tego producenta wyróżniają się jakością, starannością wykonania oraz nowoczesnymi motywami odzwierciedlającymi obecnie panujące trendy w aranżacji wnętrz. Nie sposób zapomnieć także o względach finansowych. Tapety Ugepa mają przystępne ceny, co jest dużą zaletą, szczególnie w obecnych czasach.

Firma posiada rozbudowany park maszynowy, wyposażony w najnowocześniejsze maszyny do produkcji tapet. Dzięki zaawansowanemu poziomowi technologicznemu tapety Ugepa zachwycają fakturą, różnorodnością materiałów z jakich powstają oraz intensywnością kolorów. Będą stanowić idealne dopełnienie aranżacji nowoczesnego salonu, zacisznego wnętrza sypialni, klimatycznego pokoju dla dziecka, oryginalnego pokoju nastolatka czy funkcjonalnego gabinetu.

Ugepa – francuska marka w polskich sklepach

Ugepa to firma założona w 1974 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w Moreuil w Sommie, w odległości 150 km od Paryża. Ugepa to francuska marka odznaczona wyróżnieniem Entreprise du Patrimoine Vivant. Jest to ważne wyróżnienie przyznawane firmom, które mają znaczny wkład w rozwój produkcji we Francji, wyróżniają się jakością wykonania oraz stosowanymi technikami produkcji. Takie firmy działają nie tylko we Francji ale także rynkach światowych. Ugepa może więc dumnie reprezentować Francję - jej kulturę i wartości - poprzez projektowanie i produkcję i dystrybucję modnych, nowoczesnych i ekologicznych tapet dekoracyjnych.

Firma Ugepa przykłada ogromną wagę do ekologi. Wprowadza różne procesy, dzięki którym chroni nasze środowisko. Na przykład w 2009 roku wybudowano specjalną spalarnię, która ma na celu obniżanie poziomu emisji szkodliwych oparów powstających podczas produkcji.

Tapeta Ugepa 3D

Tematem przewodnim w obecnych kolekcjach Ugepa są w przeważającej mierze motywy geometryczne i efekt 3D. Niesamowite połączenie faktury tapety, kolorów oraz kształtów pozwala uzyskać wspaniały efekt. Tapety Ugepa 3D to klasyka stylu z dużą dozą awangardy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolekcji tapet 3D Ugepa a także wszystkich pozostałych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat tapet Ugepa.

Tapety ścienne UGEPA
Kolekcje
609 090 709