Fototapety

Kategorie

Czas skończyć z nudą w salonie czy sypialni! Dzisiaj masz o wiele większy wybór w kwestii urządzenia swojego wnętrza, niż tylko decyzja odnośnie koloru tapety lub farby, którą położysz na ścianie. Zdecyduj się na fototapetę, aby uczynić wnętrze Twojego mieszkania innym niż wszystkie.

Poniżej przedstawiamy kategorie, według których posegregowaliśmy oferowane przez nas fototapety. Znajdziecie tam propozycje dla posiadaczy przestronnych salonów, jak i niewielkich kawalerek. Preferujecie klasyczny czy nowoczesny styl wystroju? Nie ma to większego znaczenia, tak czy inaczej w naszej ofercie znajdzie się coś odpowiadającego Waszym potrzebom.

Pamiętajcie, że fototapety wykonane na niezwykle mocnym papierze flizelinowym idealnie sprawdzą się także w pokoju dziecięcym, łazience czy kuchni. Niezbędne są naprawdę usilne starania, aby doprowadzić do roztargania lub zaplamienia fototapety.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji fototapet. 

Porady na temat: Fototapety Fototapety

Akcent położony na ścianę to wielka rzecz. Wychodzi spoza ram dekoracji i staje się osobistym wyznaniem tego kim jesteś i jakie masz upodobania. Odzwierciedla twój styl i poczucie estetyki. Niestandardowe pomysły na aranżacje ścinane dają duże pole do popisu. Szeroki wybór ułatwia odnalezienie akcentu, który pomoże ci dopasować styl tapety do ciebie i twojego gustu.

Fototapety


Ostatnie lata to wyraźne odrodzenie mody na tapety, wśród których szczególnym wzięciem cieszą się fototapety. Realistyczne obrazy na wysokiej jakości papierze flizelinowym są tym, co każdy chciałby zobaczyć w swoim salonie lub sypialni. Wyjaśniamy, czym cechują się fototapety flizelinowe oraz jakie wybrać fototapety do salonu, a które najlepiej sprawdzą się w sypialni.


Fototapety na papierze flizelinowym

Obecnie fototapety, zarówno klasyczne, jak i fototapety 3D, wykonuje się na papierze flizelinowym. Co to takiego? Jest to papier pokryty warstwą materiału noszącego nazwę flizelina. Nadaje on tapecie szczególnych właściwości, takich jak:


Jakie fototapety do salonu?


Wydaje się, że salon jest tym pomieszczeniem, w którym najchętniej wybieramy właśnie fototapety. Które z nich sprawdzą się tutaj najlepiej?

Na pewno dobrym pomysłem jest wybór fototapety z motywem natury. Fototapety drzewa czy las sprawią, że w pokoju gościnnym, pełniącym też funkcję pomieszczenia wypoczynkowego, będzie niezwykle przytulnie. Można również zdecydować się na ilustrację jeziora, morza czy wodospadu. Wybór jest bardzo duży, przez co każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Polecamy również fototapety do salonu w stylu nowoczesnym. Zalicza się tutaj między innymi obrazy przedstawiające innowacyjne rozwiązania architektoniczne, jak również modele z motywem kosmicznym. Z pewnością za nowoczesne należy również uznać fototapety 3D, które także doskonale pasują do wnętra salonu – zwłaszcza minimalistycznego, wykonanego w całości w 2-3 kolorach.


Jakie fototapety do sypialni?

Wybierając odpowiednie fototapety dosypialni lepiej zdecydować się na odrobinę cieplejsze kolory niż w przypadku salonu. Sypialnia jest miejscem, w którym odpoczywamy po całym dniu, zatem bardo wyraziste, jaskrawe i pobudzające barwy raczej się nie sprawdzą. Wiele osób decyduje się na fototapety z motywem architektonicznym – widok na miasto czy też obraz przedstawiający konkretną budowlę zwykle sprawdza się doskonale. Podobnie jak w przypadku salonu, sprawdzi się również motyw roślinności, który cechuje się uniwersalnością. Sypialnia sanowi najbardziej prywatną przestrzeń w mieszkaniu zatem warto urządzić ją w swoim własnym stylu. Jesteś pasjonatem muzyki? Wybierz fototapetę z motywem muzycznym, a jeśli kochasz zwierzęta, spraw, aby pojawiły się one na Twojej ścianie w postaci realistycznych ilustracji.

609 090 709