Czerwona tapeta w sypialni - królowa aranżacji

2018-06-18


CZERWIEŃ WE FLORYSTYCZNYCH AKCENTACH

Czerwień to mocny kolor, nie pozostający bez wpływu na projekt. W zależności od jego nasycenia oraz ilości w jakiej występuje we wnętrzu wniesie pasję lub delikatne ożywienie. Zaczynając od delikatnych akcentów w postaci niewielkich czerwonych różyczek jasnym tle. Sielankowy klimat charakterystyczny dla stylu Shabby Chic idealnie wpasowuje się w sypanie.

Tapeta RASCH BARBARA BECKER HOME PASSION VI 860306

Powyższa aranżacja to propozycja od niemieckiego producenta RASCH z kolekcji BARBARA BECKER HOME PASSION VI. Romantyczny motyw drobnych, czerwonych kwiatuszków na tle jasnego beżu.

Pondczasowy Shabby Chic prezentuje różną intensywność wzoru na jasnym tle. Pozostając w motywie kwiatowym, nadal wzór w stylu angielskim nadający wnętrzu rustykalne wykończenie.

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1526

Ponieważ czerwień występuje w przyrodzie dość intensywnie, najbezpieczniej wprowadzić ją przez bezpośrednie nawiązania do natury. Tak jak w stylu Shabby Chic, również w innych wzorch roślinnych sprawdzi się to niezawodnie. Poniższa propozycja do sypialni to ekskluzywna tapeta belgijskiego producenta ATLAS WALLCOVERINGS z kolekcji TEMPTATION.

CZERWIEŃ NA TAPETACH W XXL

Okazałe kwiaty w nieco przeskalowanej formie tworzące wyrazisty, wyróżniający się wzór. Celem projektu jest ukazanie nowoczesnej odsłony tradycyjnych, florystycznych wzorów. Często wykorzystywane w zdobieniach, zaakcentowane spokojną, nasyconą czerwienią w połączeniu z szarością i metalicznym połyskiem. Produkt wykonany z czystej flizeliny pokrytej utwardzonym akrylem.

Tapeta ATLAS WALLCOVERINGS TEMPTATION 5108-5

Zdecydowana czerwień to nie tylko energia to również bardziej zmysłowe, bogate tło. Inspiracje holenderskiego projektanta BN International stanowią bardzo klasyczne wzory, którym nadano nowoczesną kolorystykę i strukturę.

Tapeta BN VENISE 200244Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709