Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

DALEKIE PODRÓŻE - W SALONIE JAK W MEKSYKU

2019-03-07


Przodująca stylistyka wnętrz to obecnie wszystko co kochamy w Meksyku. Temat tapet znakomicie wpisuje się w tendencję, która po minimalistycznych trendach królujących przez kilka sezonów, odbija w drugą stronę. Pławi się w inspiracjach zaciągniętych z dalekich kultur.

Jak zatem umiejętnie nadać wnętrzom upragniony wygląd? Wszystko co potrzebujesz to dobra inspiracja. Oczywiście nie chodzi o przekopiowanie każdego charakterystycznego elementu ale raczej o selektywne podejście do wyboru elementów, które wpasują się w twoją przestrzeń.

W większości przypadków sprawdzi się reguła o zachowaniu umiaru i prostoty. Powściągliwe zastosowanie akcesoriów, da przestrzeń w aranżacji dla wariantów ściennych, które stworzą niepowtarzalny, prawdziwie meksykański styl. Zarówno gładkie stonowane tapety jak również charakterystyczne wzornictwo będą współtworzyć piękno projektu.

Meksykańskie klimaty na ścianie

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 527445 C Pomocne w uzyskaniu kwintesencji tego stylu będzie umiejętne wprowadzenie charakterystycznej kolorystyki i wzornictwa. Największa powierzchnia do wykorzystania na barwy lub wzornictwo to ściany. W zależności od projektu można pójść w zrównoważone odcienie terakoty lub paletę żywych kolorów. Obie opcje będą się wpisywać w ten styl.


Tapeta MARBURG SILK ROAD 31223Meksykańskie aranżacje mieszczą w sobie przekrój zdecydowanych i żywych kolorów. Kojarzone zwykle z czerwienią i pomarańczą oraz z przeciwstawnymi kolorami z segmentu zieleni i niebieskości. Jeśli ciężar projektu chcesz przenieść na ściany to nadasz wnętrzu wyraźnego akcentu. Zdecydowane odcienie na dużych przestrzeniach ściennych zdominują wnętrze ale również stworzą w nim niepowtarzalną atmosferę, prawdziwie pełną wyrazu. W takim zestawieniu reszta wystroju może pozostać może bardziej neutralna.


Tapeta TRENDY 1P441000Istnieje również opcja przeniesienia akcentu na akcesoria i meble. Wtedy energia będzie będzie rozproszona pomiędzy elementy wystroju natomiast samo tło dla aranżacji będzie neutralne. Oczywiście możemy pójść w biele, ale ta stylizacja daje nam dużo więcej możliwości wzbogacając pomysły o odcienie terakoty czy nowoczesnych trendów. Tapety stylizujące surowe betonowe ściany pięknie skontrastują ostrą czerwień dodatków i zrównoważą temperaturę wnętrza nadając mu współczesny wymiar.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h K236375-1
Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709