Dobierz motyw tapety do zainteresowań dziecka!

2018-06-07


Często kojarzymy tapetę z bardziej reprezentacyjnymi obszarami naszego domu, np. z jadalnią lub głównym wejściem. Ale w dzisiejszych czasach, wspaniałe wzory, kolory i tekstury są używane do wzbogacenia każdego pomieszczenia w domu - a pokoje dla dzieci nie są wyjątkiem.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE JUNIOR JR 3001

Tapeta belgijskiego producenta GRANDECO z dziecięcej kolekcji JACK N ROSE JUNIOR. Główne motywy przypominają szkice ołówkiem. Modele statków powietrznych dla tle nieba. Propozycja dla miłośników podniebnych podróży i lotnictwa.

Tapeta może odzwierciedlać ulubione hobby dziecka. Niezależnie od tego, czy chodzi o roboty, czy o motyle, jeśli tapeta zawiera motyw, który Twoje dziecko kocha, możesz mieć pewność, że przemówi to do twojego dziecka. Zaleca się zaangażowanie dziecka w proces selekcji.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE JUNIOR JR 2007

Tapeta belgijskiego producenta GRANDECO z dziecięcej kolekcji JACK N ROSE JUNIOR. Dziewczęca stylistyka - pomarańczowe flamingi na jednolitym miętowym tle. Sposób na wesołe, pełne optymizmu wnętrze, w którym energia jest równoważona pastelami.

Tapetować możesz cały pokój lub jedynie zaakcentować wybrany obszar. Tak czy inaczej, świadome użycie, ulubionego wzoru, pomoże podkreślić i pokazać osobowość i preferencje malucha.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE JUNIOR JR 2101

Tapeta belgijskiego producenta GRANDECO z dziecięcej kolekcji JACK N ROSE JUNIOR. Przedstawiona kompozycja sprawdzi się zarówno w wypadku młodych dzieci jak i w wieku szkolnym. Naturalny motyw drzewa o uporządkowanej kompozycji i ciekawej kolorystyce.

Tapeta może zawierać ulubione kolory i kształty dziecka. Jeśli Twoje dziecko przepada za geometrycznymi kształtami, takimi jak trójkąty i gwiazdy, poszukaj pomiędzy tymi, które łączą te kształty, tworząc piękne abstrakcyjne wzory. Pozostaw również przestrzeń do tego, aby zaakcentować kolory w całym pokoju.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE JUNIOR JR 3302

Tapeta belgijskiego producenta GRANDECO z dziecięcej kolekcji JACK N ROSE JUNIOR. Kolejny motyw drzew dla miłośników natury, tym razem wzbogacony o zwierzęta. Mnogość szczegółów tonuje delikatna kolorystyka w odcieniach pastelowego jasnego różu.

Jeżeli twoje dziecko nie ma jednego ulubionego koloru lub kształtu, nie bój się łączyć! Różne kształty i schematy kolorów mogą tworzyć ciekawe kombinacje.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE JUNIOR JR 3202

Tapeta belgijskiego producenta GRANDECO z dziecięcej kolekcji JACK N ROSE JUNIOR. Połączenie dziewczęcego uroku pastelowego różu ze stylowym wzorem. Wstążki tworzące symetryczny trejaż połączone między sobą pięknymi kokardkami.

Tapeta może pobudzić wyobraźnię Twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy odzwierciedla zaczarowany las, niebo nocą, czy scenę z ulubionej bajki, tapeta może uchwycić istotę danego środowiska i przenieść Cię w to miejsce.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709