Drzewo na tapecie? Czemu nie!

2018-08-16


Tapeta YORK MODERN METALS ANTONINA VELLA SHIMMERING FOLIAGE NW3580

Ekskluzywna tapeta ścienna amerykańskiego producenta YORK z kolekcji MODERN METALS ANTONINA VELLA. Wzór SHIMMERING FOLIAGE przedstawia motyw lasu o intensywnym, złotym, srebrnym, i czekoladowym połysku, coś z pogranicza baśni. Tło w kolorze antracytu oraz elementy sprawiające wrażenie cienia o barwie ciemnej szarości wyposażono w matowe wykończenie.

Inspirowane naturą, wykonane z poczuciem stylu starannie dobrane wzory i kolory, zachwycają. Soczysta zieleń lasów to sposób na relaks. Wybór stylu i barw może uspokajać i odświeżać jak na łonie natury lub pobudzać i wprowadzać w egzotyczne doznania orientu. Motyw drzewa, lasu, krajobrazu będzie się różnił wraz ze zmieniającą się szerokością geograficzną. Jednak w wyobraźni ludzi na każdym kontynencie było ważnym motywem w sztuce.

Tapeta RASCH LAZY SUNDAY II 401547

Artystyczne malowidła ścienne stylizowane na drzewa w akwareli. Spokojna pastelowa kolorystyka dopełnia sielankowości atmosfery. Idealna do rustykalnych wnętrz.

Tapeta RASCH BARBARA HOME COLLECTION 528220

Podobna tematyka o zintensyfikowanym wrażeniu. Już nie pojedyncze drzewa ale bujna ściana liściastych drzew w nadal spokojnej ale bardziej radosnej kolorystyce.

Tapeta SIRPI ALTA GAMMA RAINBOW ITACA 22690

Ekskluzywny panel włoskiego producenta SIRPI z kolekcji ALTA GAMMA RAINBOW. Tropikalny krajobraz przedstawiający kolorowe papugi na tle dżungli z dużymi palmami i kwiatami Struktura powierzchni w wyglądzie i dotyku przypomina płótno o matowym wykończeniu.

Pełna energii i koloru tapeta polubi szczególnie większe przestrzenie, gdzie jej wyrazistość nie będzie przytłaczać ale dopełni wyrafinowanego looku. Wolność i przestrzeń dla wyobraźni jakie ze sobą niesie stanowi część wyboru na na który się decydujemy.


609 090 709