FOTOTAPETY NA PRZEDWIOŚNIE

2019-02-15


Rośliny i kwiaty są naturalnym sposobem na rozświetlenie i upiększenie otaczającego nas świata. Tapety ścienne wprowadzają rozkosz, kryjącą się za światem natury, do domowej i biurowej przestrzeni. Klasyczne tapety w odcieniach zieleni i szarości wpływa kojąco i przyczynia się do wytworzenia spokojnej atmosfery.


FOTOTAPETA CHWILE ULOTNE Fototapeta z motywem dżungli przywołuje kolory i emocje egzotycznej dziczy. Gdziekolwiek spojrzysz, w cudownej obfitości są rośliny i kwiaty. Dekoracja wnętrz po prostu nie byłaby taka sama bez nich. Otoczony przez oszałamiające wizualne przypomnienia o pięknie naszej planety, będziesz skłonny rozmyślać nad szczodrością natury i koncentrować się na bardziej pozytywnych aspektach życia.


Fototapeta - Tulipany na białym drewniePrzedwiośnie na tapecie

Wchodzimy w okres przedwiośnia i z entuzjazmem witamy coraz to bardziej słoneczne dni i cieplejsze temperatury. Po odświeżeniu naszej garderoby po niedawnych wyprzedażach i zmianie pory roku, zbliżająca się wiosna również zachęca do modyfikacji wnętrz naszych mieszkań. Czemu nie stymulować się wszystkim co zielone i co pochodzi z natury?


Fototapeta - Zielona alejaJest wiele powodów dla których kochamy zieleń. Jednym z nich jest to, że jest po prostu piękna oraz działa uspokajająco i wprowadza równowagę. Odnajduje się świetnie w większości pomieszczeń, ale zdecydowanie najlepiej będzie się sprawdzać w pomieszczeniach, w których pierwszeństwo chcemy dać harmonii wnętrza, która miałby relaksować i koić. Jeśli zdecydujemy się na połączenie zieleni z szarością, bielą, różem lub nawet wzorem z motywem drewna, wydobędzie to jeszcze więcej naturalnego potencjału tego koloru.


Fototapeta - Stokrotki - wiosenna łąka"Pamiętajcie o ogrodach" waszych mieszkań

Z pewnością już to słyszeliście, ale warto to powtórzyć: Dekorowanie roślinami jest zawsze na miejscu. Rośliny mogą się stać cechą charakterystyczną Twojego wystroju. Wybierając rośliny doniczkowe i kształty liści, staraj się dopasować je stylu aranżacji. Stwórz botaniczną oazę i ciesz się jej atrybutami. Niektóre rośliny mają efekt nawilżania powietrza i są idealnym wyposażeniem sypialni.


Fototapeta - tulipany - duet
609 090 709