GDYBY TWOJE ŚCIANY UMIAŁY MÓWIĆ: CZYLI O TAPETACH Z NAPISAMI

2018-10-08


Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1612

Tapety z napisami w lirycznym stylu

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1611

Dzięki niewymuszonemu wyrafinowaniu, tapety z motywem odręcznego pisma, sprawią, że wnętrze będzie wyglądać na dużo bardziej eleganckie. Starannie sporządzona ścienna poezja w harmonijny sposób wiąże się z atmosferą pomieszczenia. Regularność kształtów skryptu bardzo na to wpływa. Krzywizny i zmyślne pętelki mkną po ścianie z beztroską łatwością. Czarne tło tapety podkręca jej atrakcyjność, ponieważ dzięki temu kredowe słowa wydają się być zawieszone w powietrzu. Taka tapeta to świetny sposób na zaakcentowanie stylu swojego domu.

Tapeta A.S. CREATION SIMPLY DECOR 33535-2

Tapety z alfabetem

Tapeta z napisami w formie rozsypki z alfabetu jest propozycją dla współczesnego, dojrzałego pokoju dziecięcego. Zabawna i energiczna, łączy w sobie klasyczną miękkość dziecięcych kolorów, z kaprysem kształtów poszczególnych liter i to w kilku czcionkach. Dodatkowej finezji nabiera przez skierowanie napisów w różne strony.

Tapeta DecoPrint WHATS UP 2 SCRABBLE WU20690 WU 20690

Tapety typograficzne

Idealna do podkreślenia wyrafinowanej stylistyki gabinetu, biura lub salonu. Tapety typograficzne charakteryzuje dojrzałość stylu, z nutą żartobliwego uroku. Tapety typograficzne, występują w różnych wariacjach. Wykorzystuje się ją zasadniczo na ścianę akcentującą.

Tapeta CRISTIANA MASI FRIENDS & COFFEE 5616

Czujesz się zainspirowany do tego aby twoje ściany przedstawiały nosiły na sobie niepowtarzalny styl? Tapeta z napisami to idealny sposób na stworzenie wyróżniającego się projektu. Kochasz to, co zobaczyłeś, ale wciąż masz niedosyt. Może twoje poszukiwania skierowane są ku urokom vintage new-sprintu? A może coś bardziej współczesnego? Zachęcamy do poszukiwań!

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1510609 090 709