Jakie tapety na ścianę w łazience?

2018-08-20


Tapeta J&V 601 KERALA 5622

Ekskluzywna tapeta włoskiego producenta J&V JANELLI & VOLPI z kolekcji 601 KERALA. Orientalny ornament w formie gobelinu o grubym, wyraźnym splocie włókna. Połączono tu odcienie granatu z nutą fioletu i beżu.

Rodzaj tapety do łazienki

Najczęściej polecanym wyborem do łazienki jest tapeta winylowa. Tapeta winylowa jest wodoodporna i można ją łatwo zetrzeć, nie powinna też wchłaniać wody, co w konsekwencji mogłoby powodować problemy z pleśnią. W zasadzie tego rodzaju tapety są odporne na szorowanie i nie odbarwiają się, przez co stanowią dobrą alternatywą.

Tapeta ATLAS WALLCOVERINGS INTUITION 532-1

Jeśli nie możesz znaleźć winylowej tapety do łazienki, która odpowiadałaby twoim oczekiwaniom, zaleca się pokrycie tapety przezroczystym lakierem i zastosowanie podkładu odpornego na pleśń (do przygotowania ścian), aby zmniejszyć ryzyko gromadzenia się wilgoci pod okleiną ścienną.

Tapeta ATLAS WALLCOVERINGS INTUITION 531-3

Powyżej łazienka typu glamour. Ekskluzywna tapeta Haute Couture belgijskiego producenta ATLAS WALLCOVERINGS z kolekcji INTUITION. Klasyczny wzór ornamentu w kolorze lśniącego starego złota o wypukłej strukturze przypominającej pociągnięcia pędzlem. Subtelne tło w kolorze brązu z delikatnym połyskiem podkreśla wyjątkowo elegancki charakter całości.

Gdzie można umieścić tapetę w łazience?

Tapeta odnajdzie się w dowolnym miejscu w łazience, z wyjątkiem strefy prysznica, w tym ścian prysznicowych i otwartej przestrzeni nad obudową. Tapeta może jednak z powodzeniem być użyta na ścianie za wolno stojącą wanną, o ile nie planujemy zmoczyć ścian.

Tapeta FOTOTAPETY LIFESTYLE MURALS 5024218


Postarzany fresk przedstawiający bujające w obłokach balony oraz widoczny górzysty horyzont. Zawarta w ramce sentencja oraz widoczne celowe niedoskonałości dodają całości charakteru. Mural składa się z sześciu części, które tworzą obraz o wymiarach 300x270 cm.

Tapeta, którą bierzesz pod uwagę, zapewne zawiera informacje od producenta, które wyjaśniają zastosowanie i użytkowanie produktu. Stosowanie ich zgodnie z przeznaczeniem wpłynie na długość i jakość tapety. A co ważniejsze na nasze zadowolenie.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709