Miodowe tapety - modny kolor na ścianie

2018-05-14


Sposobem na zaprezentowanie różnorodności i bogactwa koloru w różnych stylach, jest wprowadzenie złota, musztardowej żółci, czy odcienia miodu. Wszystkie te odcienie stanowią niezwykłe połączenie z żywymi przestrzeniami eklektycznymi lub stylu boho. Bardzo modny miodowy odcień żółtego stopniowo zastępuje mocne, słoneczne odcienie. Ta bardziej szlachetna część palety kolorów będzie bez problemu łączyć się z klasyką ale też orientem. Bogaty odcień nawiązuje do przypraw i zachęca do improwizacji.

Tapeta BN STITCH 219044

Tapeta ścienna holenderskiego producenta BN z kolekcji STITCH. Wzór przedstawiający heksagon jest uwypuklony poprzez strukturę oraz szaro-grafitowe linie wyznaczające wzór. Nawiązując chłodnymi odcieniami szarości i motywem przewodnim w całej przestrzeni, nada jej nowoczesny i stonowany wygląd.

Żółte odcienie musztardy są dość ziemiste i zdecydowanie bliskie neutralności. Musztarda nie jest tak daleka od beżu jakby się mogło wydawać.

Tapeta CASAMANCE SANKARA 7359 05 19 KOA 73590519

Ekskluzywna tapeta francuskiego producenta CASAMANCE z kolekcji SANKARA. Wybór do neutralnych wnętrz, zamierzeniem których jest pozyskanie ciekawego tła. Niejednolita w swej grafice nawiązuje do motywu maty zrobionej z trawy morskiej. Przeplatany beżem, żółty dodatkowo wycisza aranżacje.

Tapeta CASAMANCE SANKARA 7380 01 61 RIMBA 73800161

Powyższa aranżacja przedstawia tapetę francuskiego producenta CASAMANCE z kolekcji SANKARA. Łączy sobie najmodniejsze zestawienia sezonu. Roślinny motyw przedstawiony w najmodniejszych odcieniach żółci, połączony z kontrastami na zasadzie wprowadzenia delikatnych akcentów kolorystycznych w chłodniejszych odcieniach.  

Od 2017 roku trendy skłaniają się w kierunku ciemnych kolorów i będą się jeszcze utrzymywać przez najbliższe sezony. Łącząc je z żółcią, w efekcie otrzymamy spore kontrasty w dobrym smaku. Ciepłe odcienie tej barwy ciekawie komponują się ze wspominanym fioletem, turkusem czy morskimi odcieniami.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709