Modne tapety do kuchni

2018-06-12


Dobór tapety do kuchni będzie zależny od skali remontu. Meble, podłoga i styl nadadzą kierunek przeobrażeniom. Ważne żeby wszystkie wspomniane elementy tworzyły spójną całość, nawet jeśli marzą nam się spore kontrasty.

Tapeta ARTHOUSE TROPICS COPACABANA 690901

Podążając za trendami może być zarówno egzotycznie jak i wyszukanie. Złote wzory idealnie spełnią te wymagania. Poniżej ekskluzywna tapeta ścienna brytyjskiego producenta ARTHOUSE z kolekcji TROPICS. Zabawny motyw dużych złotych ananasów. Gładkie tło w kolorze waniliowego kremu idealnie współgra z lśniącym złotem głównego motywu.

Tapeta imitująca orientalne wzory płytek jest kolejną propozycją. Motyw będzie nawiązaniem zarówno do aranżacji półwyspu Iberyjskiego jak i marokańskich zdobień. Wpływy lub inspiracje z osławionych azulejo czyli cienkich ceramicznych płytek. Płytek azulejo używano jako elementów mozaik i kompozycji dekoracyjnych.

Tapeta A.S. CREATION SIMPLY DECOR 96247-1

Tapeta A.S. CREATION SIMPLY DECOR 30042-2

Tapeta hiszpańskiego producenta COORDONNE z kolekcji CEYLAN jest propozycją dla miłośników krat i symetrii. Charakterystyczny kraciasty wzór w wyraźnych odcieniach szarości, dżinsowego granatu z akcentem bordo łudząco przypomina kultowy wzór od Burberry. Podkreśla wyrafinowany wystrój kuchni.

Tapeta COORDONNE CEYLAN 4400085 MC GREGOR SILVERMasz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709