Parato Cristiana Masi - tapety we włoskim stylu.

2018-02-12


Wszystkie projekty CRISTIANA MASI doskonale łączą tradycyjne włoskie motywy i elementy współczesnej sztuki. Tapety Cristiana Masi są prezentowane w wielu stylach i zastosowaniach. W kolekcjach znalazło się wiele motywów klasycznych, współczesnych, modele z wzorami do kuchni i sypialni, tapety dziecięce. Produkty te są trwałe i odporne na zużycie. Przyciągają również uwagę ze względu na doskonałe imitacje różnych struktur tkanin. Te wyjątkowe dzieła łatwo odróżnić od produktu jakiejkolwiek innej firmy, ponieważ tak wyrafinowana precyzja i urok są typowe dla stylu PARATO.

Marka Cristiana Masi wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów tworzy kolekcje wyróżniające się kilkoma wiodącymi stylami.

Pierwsza grupa to wyjątkowe tapety ścienne w których rozkwita klasyczny włoski smak. Doskonale dopasowane wyrafinowane i eleganckie motywy kwiatów, adamaszków i klasycznych pasów zamienią każde miejsce w wyjątkowy zakątek. Tapety w stylu klasycznym znajdziemy w kolekcjach: THEODORA, OPERA, CARLOTTA, TOSCA, PENELOPE, FIBRA, NEW ELEGANZA, AMBROSIA, DOMINA, VINTAGE HOME, ARTEMIDE, GALATEA, ARIA, LUCE.

CRISTIANA MASI - ARTEMIDE

CRISTIANA MASI - ARTEMIDE

CRISTIANA MASI - DOMINA

CRISTIANA MASI - NEW ELEGANZA

CRISTIANA MASI - VINTAGE HOME


Kolejna kategoria to tapety będące ukłonem w stronę nowoczesnych aranżacji. Znajdziemy tu motywy heksagonu czy rombów, surowe przecierki, geometrię w stylu art-deco. Ich wybór daje szerokie możliwości urządzania niepowtarzalnych wnętrz. Tego rodzaju wzory znajdziemy w kolekcjach: FIBRA, CONCETTO, CREA.

CRISTIANA MASI - CONCETTO

CRISTIANA MASI - CONCETTO

CRISTIANA MASI - CREA

CRISTIANA MASI - CREA

CRISTIANA MASI - FIBRA

Miłośnicy sielskich, romantycznych klimatów również znajdą tu coś dla siebie. Wielobarwne kwiaty spodobają się głównie romantykom i wielbicielom przytulnych wnętrz. Wykorzystanie tych niezwykłych tapet pozwoli stworzyć atmosferę tradycyjnego wiejskiego domu i ziścić marzenia o byciu w bliskości z naturą. Odpowiedzią na tego rodzaju potrzeby są kolekcje BLOOMING GARDEN, FIORI COUNTRY I MIRTILLA.

CRISTIANA MASI - MIRTILLA

CRISTIANA MASI - MIRTILLA

CRISTIANA MASI - FIORI COUNTRY

CRISTIANA MASI - BLOOMING GARDEN

 Oczywiście marka CRISTIANA MASI nie zapomina też o najmłodszych klientach. Specjalnie z myślą o nich stworzono trzy kolekcje, które idealnie trafią w gust i upodobania dzieci od maluchów aż do nastolatków. Zachęcamy do obejrzenia kolekcji BIM BUM BAM, FAVOLA I FRIENDS & COFFEE.

CRISTIANA MASI - FAVOLA

CRISTIANA MASI - FAVOLA

CRISTIANA MASI - FRIENDS & COFFEE

CRISTIANA MASI - FRIENDS & COFFEE

CRISTIANA MASI - FRIENDS & COFFEE

CRISTIANA MASI - FRIENDS & COFFEE


Dlaczego warto kupić tapety CRISTIANA MASI gdy na rynku okładzin ściennych jest mnóstwo innych producentów oferujących podobne produkty? Powodów jest kilka:  Dlaczego warto kupić tapety CRISTIANA MASI gdy na rynku okładzin ściennych jest mnóstwo innych producentów oferujących podobne produkty? Powodów jest kilka:

1. Jest to doświadczony producent, który wie jak tworzyć nowoczesne tapety najwyższej jakości.

2. Tapety charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

3. Różnorodność wzorów - od starych lakonicznych ozdób po nowoczesne motywy.

4. Rozsądna cena w stosunku do luksusowych, wysokiej jakości produktów.

 

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele inspiracji w stworzeniu wnętrz przy wykorzystaniu włoskich tapet CRISTIANA MASI.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709