POKÓJ KWITNĄCY RÓŻĄ

2018-08-17


Tapety w róże angielskie

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1524

Kwiatowy wzór w stylu angielskim, to urok ponadczasowych rustykalnych aranżacji.

Tapeta RASCH BARBARA BECKER HOME PASSION VI 860306

Pozostając w klimacie - powyżej tapeta niemieckiego producenta RASCH z kolekcji BARBARA BECKER HOME PASSION VI. Romantyczny motyw drobnych kwiatuszków na jasnym beżowawym tle.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 8501-71

Rustykalne pasy przeplatane różyczkami. Kolorystyka utrzymana w barwach ciepłego, jasnego beżu, zieleni oraz drobnego akcentu pomarańczowego. Wysoko punktowana prezencja we wnętrzach urządzonych w stylu retro. 

Tapeta WALLQUEST MARTINIQUE SD 40802

Ekskluzywna tapeta amerykańsiej produkcji WALLQUEST z kolekcji MARTINIQUE. Tło w miętowo-błękitnym rozbielonym kolorze z satynowym połyskiemi. Kwiatwy ogród to dekoracja dająca możliwość osiągnięcia wnęta w stylu angielskim lub rustykanym.

Tapeta w róże - bogactwo wzoru

Bogatsze zdobienie ze zdecydowaną formą to tapeta w kwiaty o wyglądzie malowidła w wielu odcieniach czerwieni, różu, fioletu, zieleni na ciemnym głębokim tle. Struktura powierzchni w dotyku i wyglądzie imituje płótno.

Tapeta RASCH BARBARA HOME COLLECTION 527865

Subtelniejszy odpowiednik powyższej propozycji, zmierzający zdecydowanie bardziej w kierunku pasteli.

Tapeta RASCH BARBARA HOME COLLECTION 527858

Nowoczesna interpretacja ponadczasowego motywu róży

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 1K33604-1


Kwiaty w stonowanej kolorystyce szarości. Nadal jest kobieco i romantycznie, ale zastosowane barwy bardziej tonują całość projektu nadając jej nowoczesny wymiar.


609 090 709