Powiew wiosny - czas na zmiany.

2016-03-11


RASCH kolekcja FLORENTINE

  

  

Wiosna to przede wszystkim świeżość i kolor. Budząca się do życia z zimowego snu przyroda podpowiada całą gamę barw, które zainspirują Cię do dokonania udanej metamorfozy. Soczysta zieleń, słoneczny żółty, różne odcienie błękitu, wesoły róż czy energetyczny pomarańcz to optymistyczne kolory. Jednak we wnętrzach rzadko decydujemy się na intensywne barwy. Częściej wybieramy bezpieczne beże i szarości. Aby zachować harmonię nie należy używać zbyt wielu barw. Jednak aby ożywić wnętrze, przełamać neutralność i wyeliminować brak wyrazu warto neutralne kolory podrasować bardziej intensywnymi odcieniami.

DECO4WALLS kolekcja RETROSPECTIVE

  

Jeżeli jednak nie przepadacie za dodatkami w intensywnych kolorach, możecie śmiało zastąpić je pastelami.

BN kolekcja SUMMER BREEZE

 

PS kolekcja GUIDO MARIA KRETSCHMER FASHION FOR WALLS

  

Inny pomysł na stworzenie pięknego, lekkiego i wiosennego wnętrza to zastosowanie motywów florystycznych. Podobnie jak w latach poprzednich najmodniejszym deseniem w okresie wiosennym będzie motyw roślinny. Kwiaty w wersji klasycznej lub nowoczesnej, wprowadzą do mieszkania odrobinę świeżości.

CASAMANCE kolekcja HAMPTON GARDEN

  

Oczywiście nie zapominajmy też o świeżych roślinach. Dopóki nie przyjdzie prawdziwa wiosna otaczajmy się bukietami tulipanów i żonkili. Zapraszamy do obejrzenia jeszcze innych wzorów tapet z motywami florystycznymi, które zostały zebrane w naszym sklepie w kategorii "roślinno kwiatowe".

A zatem, czas wprowadzić pozytywne zmiany. Do dzieła!


609 090 709