RASCH - ARTYZM I TRADYCJA OD PONAD 150 LAT

2019-02-02


Tapety zaczęto używać w XVIII wieku. Ludzie chcieli w ten sposób upiększyć wnętrza domów i wykreować je nie tylko na oazy domowego spokoju, ale również na reprezentatywne miejsca, warte pokazania gościom. Rasch jest jednym z pionierów tego okresu, i obecnie można już mówić o stylowym dorobku tej rodzinnej firmy. Cel nadal pozostaje ten sam pomimo upływu ponad 150 lat od pierwszych produkcji. Tapety tego producenta pretendują do miana sztuki, która ozdabia ściany naszych wnętrz.

Obecne kolekcje to kontynuacja dzieła prowadzonego już przez piąte pokolenie rodziny Rasch. Od 1861 roku, nadają pomieszczeniom indywidualny charakter i przydając piękna i otaczając miłością szczegóły.


Tapeta RASCH VANITY FAIR II 525731
Wszechobecny motyw piękna przebija z filozofii firmy. Piękno dla wszystkich, przez cały czas - dla osób w każdym wieku, miłośników tradycji lub nowoczesności, innowacyjnych domów lub zabytkowych skarbów. Motywy tapet są łatwe do współpracy przy projektach i w tworzeniu aranżącji. Bawią się znanymi wzorami i delikatnymi efektami.

Wnętrza mogą być przyjemne. Ale mogą też stanowić swojego rodzaju doświadczeniem nadające pomieszczeniom pierwiastka wychodzącego poza wymiar czysto egzystencjalny. Oczywiście to my dbamy o jakość naszego życia i odnalezienie jego celu, ale inspirująca codzienność zwiększy naszą motywacje do podejmowania się takich wyzwań.

Tapeta RASCH MANDALAY 529241
Kolekcje zachwycają elegancją i kolorem. Wyrafinowania przydaje miedź, srebro i złoto. Najlepsze materiały, interakcje kolorów i ekstrawagancja widoczna w detalach.

Marka zawsze wyróżniała się wysoką jakością, designem. Nie można też nie wspomnieć o nieustannym dążeniem do wykorzystywania najnowszych technologii i osiągnięć w swojej dziedzinie. Pozostawanie w tym samym miejscu oznacza tyle co zostawanie z tyłu, szczególnie w świetle coraz to nowszych trendów potrafiących się zmieniać nawet kilkakrotnie w ciągu roku.

Tapeta RASCH MANDALAY 529005
 Uwzględnianie tych trendów, a jednocześnie ustanawianie własnych, od dawna było sprawdzonym i zaufanym podejściem do tej rodzinnej firmy. Aby być w stanie wyjść ze swoim przekazem i ujarzmić trendy, producent Rasch ubiera je w łatwą do uchwycenia koncepcje stylu.


Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709