Tapeta która oszuka wzrok

2018-04-03


Z położeniem tapety na podłożu flizelinowym idzie jak po maśle. Efekt jest natychmiastowy i przy relatywnie niskim nakładzie kosztów.

Marzy Wam się przytulny drewniany domek ? Wystarczy jedna ściana z desek , by poczuć klimat górskiej chaty i wprowadzić do mieszkania odrobinę ciepła. Dobrym rozwiązaniem będą prezentowane poniżej tapety.

 UGEPA - HORIZONS

A może drewno w bardziej nowoczesnej odsłonie ?

UGEPA - HEXAGONE

Tapeta przypominająca surowe deski w połączeniu z prostymi meblami przeniesie nas do skandynawskiej chaty.Po godzinie pracy możemy mieć taką ścianę.

UGEPA - HOME

A jak w niewielkim mieszkaniu wyczarować kamienicę rodem z Francji? Oto kolekcja która nada naszemu wnętrzu paryskiego szyku.

Tapety udające welur lub jedwab sprawią ,że ściany nabiorą optycznej miękkości.

 YORK - MAGNOLIA HOME 2

Jest też coś dla tych którym marzy się delikatny urok Prowansji. Czasem wystarczy wytapetować kawałek ściany , by całkowicie odmienić wnętrze.

YORK- MAGNOLIA HOME 2

Są również tapety , które przypominają makaty, szkockie kilty czy arabskie kefije. Pięknie oddają fakturę wełny , aksamitu i lnu.

RASCH - BARBARA HOME

RASCH - BARBARA BECKER HOME PASSION VI

Tapety mają też swoje propozycje dla osób które dobrze czują się w bardziej surowym wnętrzu. Hitem ostatnich lat jest styl loftowy. Zamiast skuwać tynk by odkryć orginalną cegłę spróbujmy użyć tapety. Możemy wybrać cegły stare i zniszczone lub położone prosto i gładkie.

Jasne

GARDECO- FACADE

i ciemniejsze

UGEPA - HORIZONS

Na uwagę zasługuje też skromny beton. Tapeta z fakturą betonu jest dobrą alternatywą dla ciężkich betonowych płyt. Wzór betonu jest nieoceniony w swojej prostocie i uniwersalności.

YORK - MAGNOLIA HOME 1

Tapeta pomoże nam stworzyć w prosty sposób unikatowe i wymarzone wnętrze.


609 090 709