TAPETA RZĄDZI W ŁAZIENCE - CEGŁA

2018-09-28


Sporą konkurencję dla oryginalnych cegieł, drewna i betonu stanowią obecnie tapety. Świetna jakość wykonania, trwałość i przekonywująca autentyczność w każdym detalu zachęca na szaleństw. Tapeta z motywem cegieł do łazienki to zachęta do podjęcia wielu nieprzeciętnych projektów. Zainteresowanie nimi wzrasta odkąd pojawiły się na rynku motywy cegły w efekcie 3D.

Tapeta w tradycyjnej cegle

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h CEGŁA 3 C

Imitacja ceglanej ściany w odcieniach brązu, beżu i pomarańczu, jest tak autentyczna, że potrafi oszukać oko, przez co wydaje się odstawać od ściany sprawiając wrażenie autentycznego muru wykonanego z cegły. Kolorystyka wprowadza chłodny, industrialny charakter i idealnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami.

Wybór warto kierować ku winylom. Nie tylko mają dobrą prezencję, ale są również odporne na wilgoć co ma istotne znacznie w łazience. Nie ma większych przeciwwskazań by je umieścić w tej części domu jeśli nie jest to w bezpośredniej styczności z wodą. Większy dylemat może stanowić dobór samej kolorystyki wzoru. W zależności od niego będziemy mogli budować cały charakter projektu.

Alternatywy dla tapety cegły

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h CEGŁA 2 C

Nie zawsze istnieje potrzeba pokrycia wszystkich ścian tapetą. Jeśli zdecydujemy się na jedną ścianę lub kolumnę w surowym klimacie cegły, nabierzemy pewności, że stylizacja nie zdominuje przestrzeni. Nada za to trójwymiarowości przestrzeni.

Jeśli czerwonobrunatne odcienie cegieł nie pasują do palety kolorów twojej łazienki, zawsze możesz wybrać tapetę z białą cegłą lub w ciemnych odcieniach. Wysokiej jakości winylowe tapety zmywalne imitujące bieloną cegłę z efektem 3D dodają charakteru aranżacji ale jej nie przytłaczają. Wciąż pozostawiają miejsce na potencjalne akcenty, które możesz chcieć wprowadzić w postaci oryginalnej wanny, niecodziennych mebli lub dywanu.

Tapeta A.S. CREATION NEUE BUDE 2.0 361404


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709