TAPETA W PRZEDPOKOJU - DOBRE WRAŻENIE OD SAMEGO POCZĄTKU

2018-12-04


Tapeta może stanowić idealne powitanie 

Przedpokój czy klatka schodowa to niewielkie obszary. Dzięki tapecie mogą zaznaczyć swoją obecność w projekcie. Da to poczucie dopieszczenia każdego zakamarka domu. Ekspensywny wzór tapety sprawi, że te pomieszczenia będę bardziej widoczne. Neutralną paletę barw warto zachować do większych przestrzeni. Tutaj można zaszaleć z mocnym akcentem na ścianach.

Stwórz spójną atmosferę z pomocą tapety


Tapeta A STREET PRINTS SOLSTICE 2744-24119Aby uzyskać neutralną, spójną całość nie tylko zastosowanie odpowiedniej kolorystyki będzie kluczowe, ale również wybór faktury tapety. Tapeta imitująca swoim wyglądem tkaninę może w wielu projektach spełniać takie oczekiwania. Gładki ale naturalny wzór da odpocząć oczom i skupić się na meblach oraz pozostałych akcentach wnętrza.


Zachowaj równowagę to klucz


Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 410921 LWzorzystą tapetę do przedpokoju należy zsynchronizować z elementami architektonicznymi i układem całego pomieszczenia. Delikatny wzór może niekiedy gubić się w obszernych bryłach. Nad gabarytowe wzornictwo może z kolei idealnie wpasowywać się w całość, wnosząc więcej równowagi do projektu.


Tapeta SIRPI GRAN DELUXE 17646
Ocieplaj Chłodne wnętrza tapetą

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h GLAMOUR 13 CNiedawna moda na biel, pozostawiła nasze wnętrza nie tylko świeże i proste ale również chłodne. Jeśli chcielibyśmy już coś zmienić, idealnym rozwiązaniem, bez kosztownej wymiany białych mebli i dodatków, będzie złota tapeta. Do tak nowoczesnego lub rustykalnego wystroju doda nieco wiktoriańskiego ciepła złota. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się drewniane elementy, np. podłoga, będą się świetnie komponować i współgrać w tworzeniu ciepła.


Tapeta A.S. CREATION BOHO LOVE 36456-1

Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709