Tapeta z motywem cegły w kuchni

2018-06-26


Modne materiały wykończeniowe takie ja marmur, panele drewniane czy cegła mają sporą konkurencję. Imitujące je tapety sprawdzają się bardzo dobrze przy dużo niższych kosztach realizacji projektu. Technologia poszła bardzo do przodu co skutkuje wysoką klasą nadruków na tapetach. Dzięki temu w pełni oddają cały klimat tworzywa poprzez wierne odzwierciedlenie struktury materiału wraz z jego „niedoskonałościami” oraz zróżnicowaniem w kolorystyce.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h CEGŁA 3 C


Powyżej propozycja belgijskiego producenta. Prezentuje wierną imitacja ceglanej ściany w odcieniach brązu, beżu i pomarańczu. Ta naturalność idealnie wkupuje się w klimat kuchni, miejsca pełnego nie tylko ciepła ale również dobrego smaku i nieoczywistych rozwiązań.

Tapeta z efektem 3D dzięki starannemu wykonaniu sprawia wrażenie odstawania od ściany. Iluzja do złudzenia przypomina autentyczny, ceglany fragment muru. Doskonała propozycja do stworzenia niebanalnej aranżacji kuchennej.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 402612 C

Powyżej inna alternatywa dla ceglano-kamiennego projektu kuchni. Wzór przedstawiający kamienny mur w odcieniach brązów i beżów z akcentami szarej zaprawy cementowej.

Tapeta imitująca wyraziste lub ciemniejsze odcienie cegły lub kamienia szczególnie jest polecana w większych pomieszczeniach. Jeśli zmierzamy do zaaranżowania industrialnego lub eklektycznego wnętrza, taki wybór będzie bardzo trafiony. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie wymaga szczególnej oprawy dekoracyjnej.

TAPETY 3D BIAŁA CEGŁA

Dla innej grupy odbiorców stworzono tapety imitujące białą cegle. Daje to możliwość wykreowania kuchni w ciepłym rustykalnym stylu. Wykorzystując ten sam atut bieli z powodzeniem można odbić w kierunku wnętrz skandynawskich. W każdej z opcji dodatkowym atutem projektu będzie klimatyczne oświetlenie.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h K575319

Tapeta imitująca białą cegłę będzie tworzyła znacznie lżejszą wizualnie przestrzeń niż tapeta z czerwonawą cegłą. Wprowadzi ożywienie do klasycznych i prowansalskich wnętrz.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h CEGŁA 1 C

Powyżej przykłady wysokiej jakości tapet. Bielona cegła to to cieszący się powodzeniem wzór, idealny również do mniejszych kuchni.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709