Tapety ścienne w kwiaty

2018-04-18


Producenci zachwycają szczególnie w tym sezonie współczesnym spojrzeniem na kwiecistą tapetę. Niczym nie przypomina starych projektów. Ma cyfrowy, artystyczny wyraz. Łączy to co tradycyjne z tym co 'krzyczy' w trendach.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h KWIATY DUTCH MASTERS

Powyżej tapeta zainspirowana twórczością Jana Philipsa van Thielena. Poprzez bogactwo formy może wprowadzać wręcz muzealny wystrój. Efektowne dekoracje kwiatowe jako motyw przewodni.

Nie bez znaczenia pozostaje dobór roślinności i jej kolorystyka. To już nie prowansja ale raczej egzotyka gra pierwsze skrzypce. Daje to szanse barwnego oddania osobowości. Kolory dżungli to szeroki wachlarz możliwości kolorystycznych i kształtów. Kolory i ich nasycenie będą decydować o całej aranżacji. Mogą być monochromatycznym, wyrafinowanym dodatkiem, lub wybuchem soczystej zieleni i wszelkich kwiato-pochodnych odcieni.

Tapeta CASADECO PANAMA 81347235 JARDIN TROPICAL PANA 8134 72 35

Dla optujących za wyciszeniem aranżacji rozwiązaniem będzie łączenie modnych wzorów w powściągliwej tonacji. Stworzy to pośredni styl w którym łatwej się odnaleźć. Będą królować szarości, beże, granaty, zgaszone zielenie. Mogą stanowić odpowiedz na chłodne, skandynawskie wnętrza.

Tapeta GRANDECO NATURAL FOREST NF 3205

Wzór Forest Fern idealnie wpasowuje się w neutralną konwencję mieszcząc się jednocześnie w temacie przewodnim. Przedstawia motyw paproci. Łączy dwa ważne elementy jest botaniczny a jednoczenie nieinwazyjny. Ciemna szarość w połączeniu z ciepłym odcieniem ecru wprowadzi równowagę.

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME 2 ME1584

Ogromne znaczenie będę mieć też gigantyczne rozmiary motywów roślinnych. Ich nienaturalna wielkość dodatkowo będzie wprowadzać atmosferę baśniowości i fascynacji aranżacją.

Obecne projekty tapet często mają wymiar artystyczny. Warto wykorzystać ich potencjał i przedstawić je w bardziej kreatywnym świetle. Oprawienie w ozdobne ramy wycinka z tapety i zainstalowanie tego w pomieszczeniu, może być pomostem między ścianą a pozostałą częścią aranżacji.

Tapeta A.S. CREATION DESIGNDSCHUNGEL 34125-1

Czerpanie z popularnego kierunku urban jungle będzie powrotem do natury. Pomysłem na stworzenie odprężającego wnętrza, własnego ogrodu pomysłów w niebanalnej odsłonie.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709