Tapety w kwiaty do salonu - zobacz nasze propozycje

2018-06-08


Przemiana salonu nie koniecznie oznacza remont całego pomieszczenia. Możemy tchnąć nowe życie w obecną aranżacje dobierając odpowiednią tapetę. Oczywiście taka decyzja będzie podyktowana tym co w aranżacji zastaniemy i czego zmieniać nie będziemy. Ważne aby całość była harmonijnie zespolona nawet jeśli zdecydujemy się na kontrasty. Poniżej parę propozycji takich przemian.

Białe meble w salonie dają dużo możliwości aranżacyjnych. Elastyczność na poziomie kolorystyki daje niemal niczym nie skrępowaną swobodę. Biel jako kolor przewodni jest wykorzystany zarówno w chłodnych skandynawskich wnętrzach jak również w ich zaprzeczeniu, które stanowi styl Shabby Chic. Kwiatowy wzór w stylu angielskim, nadaje aranżacji rustykalny wydźwięk.

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1525

Ze względu na kobiecy charakter - modne, kwiatowe wzory w otoczeniu bieli, nie tylko będą bardzo odświeżające ale również szykowne. Motyw w różnych deseniach czerwieni, różu, żółcieni czy niebieskości daje przestrzeń dla wyboru. Nasycenie koloru jest bardzo zróżnicowane, od soczystych odcieni po akwarelowe pastele. Choć typowy dla Shabby Chic wzór jest raczej drobny, można jedynie czerpać z niego. Połączenia z popularnym oversize-owym trendem w rozmiarach XXL nada aranżacji bardziej współczesne wykończenie niż rustykalne.

Tapeta BN ATELIER 30622


Współczesne tapety to dzieł sztuki i tak też może być traktowane. Finezyjność aranżacji można zaakcentować dobrze znanymi motywami z obrazów wielkich artystów. Duże gałęzie kwiatów na tle nieba były jednym z ulubionych motywów Van Gogha. Drzewa migdałowe kwitną wcześnie na wiosnę, czyniąc z nich symbol nowego życia. Van Gogh zapożyczył temat, odważne zarysy i położenie drzewa w płaszczyźnie obrazu z japońskiej grafiki. Możliwość dobrania tego motywu w różnej kolorystyce, dodatkowo spersonalizuje kuchnie.

Tapeta BN VAN GOGH 17146Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709