TROPIC EXOTIC, WOODLAND I STYL INDUSTRIALNY W TAPETACH

2019-03-17


Od indywidualnie zaprojektowanych fototapet po różnorodność stylów, spopularyzowanych przez masowych producentów. Wszystko stoi przed nami otworem. To z kolei powoduje, że wybór może być zarówno ekscytujący jak i przytłaczający.

Ściany pełnią ważną rolę w dekoracji wnętrz. To przestrzeń na wyrażenie siebie i zabawę wzorem, kolorem, trójwymiarowością. Obecnie tapety zyskały bardzo na popularności a różne nurty zbiegają się tuż przed naszym wzrokiem walcząc o pierwszeństwo naszego wyboru. Przedstawiane propozycje różnią się od siebie znacząco.

Tapety do wnętrz industrialnych

Tapeta TRENDY L69319 C betonWśród przodujących odnajdziemy tapety wpasowujące się w styl industrialny. W rzeczywistości bardziej rozumiemy to poprzez tendencje niż zawężony nurt. Wszystko co można rozumieć przez urbanistykę co mieści w sobie miejskie nieużytki, ceglane ściany i sztuczny beton. Przechodzi również do trendu 3D z bardzo realistycznymi motywami.

Tropic Exotic i Woodland w tapetach

Tapeta TRENDY 42503-10 CKolejny kierunek we wnętrzach to odejście od minimalizmu i powrót do maksymalizmu.

Odpowiedzią na tą zmianę są bogato zdobione tapety z motywem botanicznym. Sprawdza się tu tropic exotic czyli tropikalna fauna i flora. Bujna roślinność, soczyste kolory i to w rozmiarze oversize. Egzotyka we wnętrzu potrafi zrelaksować i nadać wyrafinowania.

Tapeta BN PANTHERA 200353 DX FERNInne odcień tego trendu pozwala nam zastać florystyczne motywy usytuowane w dekoracyjnym krajobrazie, wrastającym i zanikającym w przestrzeni wnętrza. Obecnie nadaje się im bardziej artystyczny wyraz. Ma w sobie więcej z obrazu niż czystej grafiki. Niekiedy bliżej im do obrazu niż zwykłego dekoru. W zależności od użytych barw nabierają bardziej dramatycznego wyrazu lub wysublimowania. Wydaje się jakby inspiracją do tego były obrazy holenderskich i francuskich malarzy.

Tapeta BN PANTHERA 200354 DX COLORFUL TROPICS


Taka tendencja spowoduje również, że na tapetach 3D znajdą się też bardziej lokalne motywy roślinne. Wszystko w scenerii Woodland, czyli lasy i to co z nimi związane. Odnajdziemy w nich motyw brzozy ale też subtelne leśne krajobrazy. Opcji jest wiele. Najlepsza będzie ta, którą sam wybierzesz…Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709