Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

WABI-SABI ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON

2019-06-06


Zgadza się, tapety powróciły jako duży trend. Właściwie można to zaobserwować już od kilku lat, jednak tegoroczne propozycje tapet, mają w sobie dużo więcej niż tyko odbicie światowych, współczesnych trendów. Same w pewnym stopniu nadają im kierunek. Zaczęły być opcją nawet dla tych, którzy uważali tego typu rozwiązanie za staroświeckie.

Jedną z przyczyn tak dużej popularności w powrocie tapet są trendy, które znakomicie wpasowują ścienne szaleństwa w obecną filozofię. Są odpowiedzią na zaistniałe potrzeby maksymalistycznego apetytu, który pojawia się obecnie po latach minimalizmu.

Nawet niezbyt wielcy entuzjaści przyznają, że pokrycie odpowiedniej ściany, dobrze dobraną tapetą, może znacząco odmienić wnętrze. Znakomicie nadają się do akcentowania i rozdzielania przestrzeni względem jej przeznaczenia, szczególnie w większych, otwartych pomieszczeniach, spełniających równocześnie kilka funkcji.

Przyjrzyjmy się kilku niezobowiązującym propozycjom dedykowane zarówno dla tych, którzy poszukają efektu „wow”, jak i dla tych, którzy szukają po prostu efektownego rozwiązania dla swojego wnętrza.

W designie liczy się perspektywa

Brak Fototapeta - Betonowe więzienie


Wielką zaletą powrotu tapet, jest efekt głębi nie możliwy do uzyskania na ścianach, jedynie przy pomocy standardowego pomalowania ich. Najnowsze propozycje wykazują w sobie cechy hiperrealizmu z uzyskaniem efektu perspektywy. Poza tym najnowsze trendy podbijają także kolejne powierzchnie z potencjałem – sufity.

Tapety imitujące odręczne rysunki lub pismo

Tapeta YORK TAILORED HO3336 Piękne tapety z artystycznym pismem lub z rysunkami stylizowanymi na odręcznie wykonane, naprawdę wyglądają oryginalnie. Przy czym trafiają w gusta entuzjastów umiarkowanego designu o spokojnej i delikatnej tematyce.

Trend wabi sabi nadal tredny

Brak Fototapeta - Betonowa ściana


Trend wabi sabi uczy nas prezentowania piękna odkrytego w niedoskonałościach. Pozostaje wciąż z nami a jego popularność nie maleje. Jeśli chcesz wprowadzić ten trend bez dużej ingerencji w strukturę ściany, możesz po prostu pokusić się o tapetę z efektem surowości.

Brak Fototapeta - Stary betonTapeta TRENDY K28550-39

Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709