WŁOSKIE SMAKI DYKTUJĄ TRENDY WE WZORNICTWIE TAPET

2019-01-31


Kolekcje Cristiana Masi mogą państwo znaleźć wśród naszych propozycji. Rozsławione dzięki kreatywnym włoskim stylom i artystycznym innowacjom. Słusznie zapracowały na swoją popularność i sukces w branży.


Tapeta CRISTIANA MASI VINTAGE HOME 3904
W kolekcjach producenta uwidacznia się inspiracja wyrafinowaniem i urokiem klasycznych włoskich stylów, którym notabene ciężko się oprzeć. W efekcie przekaz jest taki, że tapety nabierają indywidualnego i osobistego wymiaru, dzięki czemu możliwe było stworzenie wzornictwa znakomicie wpisującego się we współczesne projekty zgodne z aktualnymi trendami mody.


Tapeta CRISTIANA MASI CREA 7647Opiewając w swojej twórczości designerskiej formy i kolory natury, kolekcja "Crea" Cristiany Masi prezentuje atrakcyjne, neutralne palety kolorów, które podkreślają mieszaninę abstrakcyjnych i kwiatowych motywów.


Tapeta CRISTIANA MASI LUCE 9312 Kolekcja "Luce" skupia się na teksturach; starannie dobrane spektrum kolorów i kształtów z adamaszkowymi wzorami i naturalnymi formami. Wyrafinowany i dopracowany charakter tapet nadaje elegancji projektom.


Tapeta CRISTIANA MASI VINTAGE HOME 3903Mario Masi rozpoczął pracę nad produkcją tapet w 1985 roku. Z biegiem lat, dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii, luksusowych materiałów oraz niepowtarzalnemu wzornictwu, firma zdobyła sympatię nie tylko we własnym kraju, ale podbiła również światowy rynek okładzin ściennych.


Tapeta CRISTIANA MASI VINTAGE HOME 3926Produkty te są trwałe i odporne na zużycie. Przyciągają również uwagę ze względu na doskonałe imitacje różnych struktur tkanin.


Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709