Wypisz, wymaluj swoje wnętrza czyli o tapetach z napisami

2018-09-24


Różnorodność stylów tapet z napisami

Styl tapet z czcionką ogromnie się różni od siebie, a rozpiętość tematyczna jest imponująca, od rustykalnej, na nowoczesnej skończywszy. Poniżej tapeta z efektem postarzanego płótna. Napisy w stylizowanych czarnych czcionka o różnym rozmiarze, tworzą atmosferę vintage całej dekoracji. Uniwersalność wzoru sprawia, że przeznaczenie takiej tapety będzie dość swobodne od przedpokoju po kuchnie, salon czy pokój młodzieżowy.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h NAPISY 1 L

Może być również nieco bardziej romantycznie. Czarne napisy przypominające odręczne pismo wykonane z wypukłej, niemal rzeźbionej farby drukarskiej to klasyk, ale również wysublimowany sposób na zaakcentowanie swojej natury. Poniżej biała czcionka na gładkim, matowym tle w kolorze ciemnego szaro-beżu.

Tapeta YORK MAGNOLIA HOME MH1610

Tapety z napisami w nowoczesnych wnętrzach

Tapeta ścienna z kolekcji FRIENDS & COFFEE włoskiego producenta CRISTIANA MASI. Wyrafinowany wybór łączący zdecydowaną kolorystykę z elementami w kolorze beżowego złota, również będzie stanowić odważny wybór, zaznaczając swoją obecność w pomieszczeniu. Jednak intensywność w odbiorze będzie zależała od pozostałych elementów dekoracji.

Tapeta CRISTIANA MASI FRIENDS & COFFEE 5616

Dużym powodzeniem cieszą się tapety amerykańskiego producenta STUDIO 465 z kolekcji TOKYO. Wyraźne wzory kolekcji są tonowane poprzez zastosowanie beżowej, szarej i błękitnej kolorystyki.

Tapeta STUDIO 465 TOKYO ZN52110

Nieprzeciętna grafika przedstawiająca nieregularnie rozsypane sekwencje liter jest zaaranżowana tak, by się atrakcyjnie prezentować w nowoczesnych i modnych wnętrzach. Tło tworzy świetną podstawę do subtelnego wyeksponowania wzoru.


609 090 709