ZMYWALNE TAPETY WINYLOWE - IDEALNE DO WYMAGAJĄCYCH WNĘTRZ

2018-11-05


Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 624823 C

Przeznaczenie zmywalnych tapet winylowych

Domowi dekoratorzy obejmują swoją czułością coraz więcej pomieszczeń. Rozumiemy coraz lepiej, że poza reprezentatywną częścią domu jaką jest salon, goście najpewniej zajrzą również do łazienki, kuchni a już najpewniej wtargną przez przedpokój. Te zakamarki traktowane przez wielu po macoszemu, doczekały się swojej nowej tapetowej odsłony. 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h E72509 C

Zmywalne tapety winylowe - właściwości

Zmywalne tapety winylowe dają dużą swobodę w zastosowaniu. Ich odporność na wilgoć i trwałość materiału czynią je łakomym kąskiem dla pomieszczeń o wysokich wymaganiach. Do tej pory ciężko było nam sobie wyobrazić szorowanie na mokro ściany pokrytej tapetą, bez ujemnych skutków dla samego dekoru. Tymczasem tapety winylowe zmywalne, są zaprojektowane w sposób umożliwiający praktyczne użytkowanie i estetyczny wygląd na dłużej. 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 5617-01 C

Jest możliwe dzięki wierzchniej warstwie winylu. Stanowi on powłokę która wzmacnia tapetę. Dzięki temu, że przepuszcza wilgoć, jest propozycją do aranżacji łazienkowych. Dodatkowe znaczenie ma również spodnia warstwa, która może być wykonana albo z przepuszczalnego papieru albo z trwalszej flizeliny. Jest to istotne ponieważ sposób montażu takich tapet będzie się różnił. 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h KAMYKI C

W pierwszym wypadku, kiedy warstwę spodnią stanowi papier klej będziemy nakładać bezpośrednio na tapetę. Gdy natomiast warstwę spodnią będzie stanowiła flizelina, klej będzie nanoszony na ścianę. Dokładny opis montażu, znajduje się na produkcie. Na wypadek kolejnego remontu, tapeta winylowa łatwo schodzi ze ścian, dzięki czemu zachęca do kolejnych eksperymentów. 

Pomieszczenie narażone na kontakt z wodą i zabrudzeniami również mogą stanowić przedmiot designerskich wariacji. Wręcz zachęcają do tego.  


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709