Znani projektanci - Luigi Colani.

2016-08-20


Czym charakteryzuje się jego twórczość? Dewiza, którą projektant kieruje się w swojej pracy mówi, że instynkt jest znacznie bardziej wydajny niż logika jako punkt wyjścia do tworzenia nowych form i możliwości w naszym zmieniającym się świecie. Luigi Colani rozwinął swój charakterystyczny styl organicznych form, które on sam określił jako "bio-design". Prezentuje on motywy pochodzenia naturalnego, anatomię technologii i kształtów oraz złudzenia optyczne tworzące wrażenie głębi.

Jego styl doskonale odzwierciedlają niesamowite wzory tapet powstałe przy współpracy z niemieckim producentem MARBURG. Niezwykła kolekcja LUIGI COLANI VISIONS niemieckiego producenta MARBURG charakteryzuje się niezwykłymi wzorami inspirowanymi motywami zaczerpniętymi z natury. Ciekawe struktury przypominające korę drzewa, delikatne fale czy zamaszyste łuki zostały obdarzone niezwykłymi barwami stali, srebra, szarości, utlenionej miedzi, oliwki i beżu. Niezwykły charakter nadaje im też metaliczny połysk.

MARBURG - LUIGI COLANI VISIONS

Kolejne ekskluzywne tapety niemieckiego producenta MARBURG z kolekcji LUIGI COLANI EVOLUTION to szeroka gama nowoczesnych dynamicznych wzorów. Pozornie arbitralne linie z efektem 3d z symetrycznie rozłożonymi futurystycznymi okręgami, motyw rozszerzających się pionowych fal przypominających efekt rezonansu, faliste zakrzywione linie przypominające wstążki to charakterystyczne motywy cechujące tą kolekcję.

MARBURG - LUIGI COLANI EVOLUTION

Obie te wyjątkowe kolekcje znajdziecie w naszym sklepie innetapety.pl w zakładce MARBURG. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wzorami tapet autorstwa tego niezwykłego projektanta, które mogą stać się inspiracją do stworzenia wyjątkowego wnętrza.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709