Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

Tapety dziecięce, Tapety dla dzieci

Dzieci są pełne zwariowanych pomysłów, mają niekończące się pokłady energii i ciągle spragnione są nowych wrażeń. Tapety do pokoju dziecka powinny więc odzwierciedlać jego kreatywną osobowość. Wejdź do tajemniczego i niepowtarzalnego świata dziecka i zobacz tapety prezentowane w tej kategorii. Znajdziesz tu motywy z ulubionych dziecięcych bajek, tapety w pastelowych oraz bardziej zdecydowanych tonacjach, a także ciekawe wzory inspirujące dzieci do zabawy.

Wybrano 2565 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapety dziecięce, Tapety dla dzieci

Od wybiegów mody po kolekcje tapet i akcesoriów do wnętrz, trendy w kolorach tęczy głęboko zakorzeniły się w świecie designu. Obserwując globalne tendencje, widać, że po erze minimalizmu, chwilowej recesji i ogólnie pojętej niepewności współczesnego świata, spowodowanej pandemią i jej konsekwencjami, rozbudziło się w nas nieposkromione pragnienie koloru, wzoru, przyrody, piękna mebli i wystroju.

Pokój dla małego odkrywcy i poszukiwacza piękna to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że gusta rodziców i ich pociech mogą różnić się znacznie. W tym artykule kilka propozycji z modnymi i oryginalnymi motywami tapet. Tylko się zainspirować...

Pasja sprawia, że odkrywamy kierunek swojego rozwoju. Jesteśmy przez nią wiedzeni już od dzieciństwa. Bez względu na to, czy jest to balet, moda, jazda konna, czy uwielbienie dla zwierząt, większość dziewczynek zdradza większe przywiązanie, do któregoś z tematów. Chodzi o to, żeby to odkryć i stworzyć warunki do rozwoju. Aranżacja wnętrz wychodzi tej potrzebie na przeciw. Przejrzyj niektóre z propozycji tapet do pokoju dziewczynki.


Tapeta dziecięca może być nie tylko zabawna czy ładna, ale może też służyć do personalizowania pokoju dziecka i pobudzania jego kreatywności. W tym artykule chcemy przedstawić sposoby na dopasowanie idealnej tapety.

Jak co roku, świat mody i designu stara się przewidzieć trendy, które będą wiodły prym w zbliżającym się, nowym roku. Czego możemy spodziewać się w nadchodzącym 2018 roku? Jeśli planujesz metamorfozę swojego domu i chcesz urządzić go zgodnie z obowiązującymi trendami, ten artykuł jest dla ciebie.


Mapa świata to motyw, który większości osób kojarzy się z salą lekcyjną lub co najwyżej z pokojem ucznia. Rzeczywiście mapa na ścianie w pokoju dziecka może spełniać nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również rozwijać wiedzę, zainteresowania, ciekawość... Jednak czy jest ona atrybutem jedynie dziecięcych wnętrz?

Miejsca, w których wykorzystano dekoracyjne, zdobione listwy wykończeniowe zazwyczaj kojarzą nam się ze stylowymi, wytwornymi wnętrzami. Nie bez powodu w pierwszej chwili przychodzą nam do głowy takie skojarzenia. Sztukateria to tak naprawdę jeden z podstawowych elementów charakteryzujący tego typu przestrzenie. Misternie rzeźbione listwy gzymsowe i podłogowe, dekoracje ścienne tworzące poziomy podział ścian, wyszukane obudowy drzwi i okien czy sufitowe rozety będące podstawą kryształowych żyrandoli to esencja elegancji i klasy.

Pokój pierwszoklasisty to tak naprawdę wielofunkcyjne pomieszczenie, któro powinno pełnić rolę bawialni, sypialni i pracowni. Przed rozpoczęciem roku szkolnego większość rodziców stoi przed dylematem jak niedrogo urządzić pokój dziecka, nie tracąc przy tym na atrakcyjności i funkcjonalności wnętrza. Pokój, który do tej pory był miejscem szalonych zabaw, zwariowanych pomysłów oraz przechowalnią niezliczonej ilości zabawek, od teraz musi nieco spoważnieć.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709