Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

Tapeta róże, tapety w róże

Róża to jeden z najszlachetniejszych, najpiękniejszych i najbardziej cenionych kwiatów. Od wieków jest symbolem miłości i motywem chętnie wykorzystywanym w aranżacjach wnętrz. Nic dziwnego, że motyw róży tak często pojawia się na tapetach dekoracyjnych. Kategoria "tapety róże" została wyodrębniona z ogólnej kategorii "kwiaty", aby ułatwić miłośnikom tego kwiatu szybkie znalezienie upragnionego motywu na ścianę.

Nie wyobrażamy sobie romantycznego wnętrza sypialni czy salonu bez motywu róży. Duży, zdecydowany wzór, drobne kwiatuszki na stonowanym tle, czy kolorowy zawrót głowy – każdy znajdzie opcje idealnie pasującą do stylu, w jakim urządzona jest jego sypialni czy salon. Tapety róże doskonale pasują do aranżacji w stylu shabby chic, rustykalnym , prowansalskim, vintage, a także glamour czy wielu innych.

Życzymy przyjemnego przeglądania tych pięknych wzorów tapet w róże.  

Wybrano 365 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapeta róże, tapety w róże

Tapety ze wzorem róży mają długą tradycję i stanowią filar najpopularniejszyc trendów przez lata. Nie umiemy się z nimi rozstać i nikt nie powiedział, że to źle. Zdobiły angielskie salony przez pokolenia, a obecnie można je odnaleźć w wielu stylach – klasycznym, shabby chic, vintage po nowoczesny. Bezwzględu na to jakiego trendu są objawieniem, zawsze nawiązują do romantycznych przytulnych wnętrz, do których większość ma słabość.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709