KRÓTKI PRZEWODNIK PO METALICZNYM TRENDZIE TAPET DO NASZEJ KUCHNI

2019-08-30


Wchodzimy w erę metalicznego połysku w wykończeniach wnętrz. Połyskujące elementy na meblach, tapetach, tkaninach to echo zeszłej epoki, to fascynacja klimatem lat dwudziestych, dobrze odzwierciedlonych w ekranizacji powieści amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda - Wielki Gatsby. To niezwykłe jak wzbogacają wnętrza i tchnął je życiem. Projekty kuchni to nie wyjątki od utrzymujących się na topie metalicznych wykończeń.


Tapeta TRENDSETTER STUDIO RENZO RE4501Kuchnia i łazienka są pomieszczeniami, które rzadko remontujemy. Muszą mieścić w sobie funkcjonalność, estetykę i ponadczasowość. Jak to osiągnąć?


Metaliczny połysk na ścianach

Tapety dają tą możliwość osiągnięcia niezwykłego efektu metaliczności. W zależności od projektu i stylu jaki chcemy mieć można dobrać intensywność i nawet odcień połyku. Tworzy to niezwykle wysublimowane wykończenie aranżacji a widoczność wzorów potęguję zachwycający efekt. W połączeniu pozostałymi elementami może powstać coś więcej niż kuchnia...


Tapeta TRENDSETTER STUDIO RENZO RE4601 Dodaj odrobinę metalu poprzez sprzęty kuchenne

Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę stylowego metalu w nieoczywistych rozwiązaniach, możesz się skłonić ku stali nierdzewna. Bez wątpienia piekarnik pod zabudowę ze stali nierdzewnej jest właśnie tym elementem, który może szczęśliwie zakłócić monotonię projektu. Elementy stali nierdzewnej można bez większego wysiłku dopasować do większości dekoracji.

Aby dodać więcej charakternego wykończenia warto rozejrzeć się za sprzętami kuchennymi wykończonymi rzemieślniczą metodą. Przekłada się to na wyjątkowość każdego elementu. Są wyjątkowe jako dzieła sztuki – stąd też nazwa sztuka użytkowa. Dostępność takich sprzętów w miedzi i cynku, to coś czego mogło brakować w twojej kuchni.


Tapeta TRENDSETTER STUDIO RENZO RE4604
 Zarówno rustykalne kuchnie w stylu vintage zasymilują się wdzięcznie z tym kierunkiem jak również świetnie się sprawdzą w skandynawskiej kuchni minimalistycznej, nowoczesnej. Żeby to dobrze wyglądało musisz dopasować styl urządzeń do stylu swojej kuchni. Zwrócić uwagę na szczegóły. Uchwyty, czcionki, gałki.


Tagi:
609 090 709