KUCHNIE LUBIĄ TAPETY

2018-10-05


Dopieszczamy kuchnie bo nadajemy im coraz większego znaczenie. Coraz lepiej rozumiemy jaką ważną rolę odgrywa w życiu rodzinnym. Popularne blogi i programy kulinarne promują przestronne praktyczne i dobrze urządzone kuchnie w których przebywa się i pracuje z przyjenością. Tapety dotrzymują kroku tym trendom i dają niezwykle duże możliwości w tym temacie.

Podkreślenie stylu przez tapetę

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 6303-07 L

Tapetę do kuchni będziemy chcieli zharmonizować ze stylem pomieszczenia, kolorem mebli i naszymi oczeiwaniami. Efekt wcale nie musi być przewidywalny. Coraz chętniej stosuje się tapety dzięki którym można zaskoczyć lub rozwinąć wątek aranżacyjny kuchni w niespodziewanym kierunku. To na ile lubimy zaskakiwać będzie najbardziej widoczne właśnie na przykładzie tego elementu wykończenia.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 1KA21405

Tapety winylowe do kuchni

Istnieją praktyczne zabiegi, które dodatkowo wpłyną na trwaośc i estetykę projektu. Tapety do kuchni mogą być poddane intensywnemu użytkowaniu i licznym zabrudzeniom. Z tego względu często wybieranym rozwiązaniem są tapety winylowe. Ze względu na specyfikę pomieszczenia, naturalne właściwości tego elemetu dokoracji, niezwykle wpłynie na jego jakość użykowania.

Tapeta UGEPA HORIZONS L50203

Tapety winylowe są polecane do kuchni ze względu na swoja wytrzymałość i wysoką odporność na wilgoć, zabrudzenia, odbarwienia i środki chemiczne. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać ściany w niezmiennie dobrej kondycji na dłużej, natomiast ewentualne plamy można czyścić na mokro, bez obawy utraty na jakości koloru czy wzoru.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 13700-30

Zdefinowanie wizji jest niezbęde do jej wiernej realizacji. W stylach możemy przebierać. Miłośnicy rustykalnych wykończeń pójdą w sabby chic, prowansalskie lub folkrorystyczne motywy. Kwiatowe wzornictwo i jasna kolorysyka nada kuchni świeżości, przestrzeni i ją rozpromieni. Imitacja cegły, drewna i betonu to propozycja do nowoczesnych, stlizowanych wnętrz, zdecydowanych ale chłodniejszych.


609 090 709