KWIECISTE TRENDY I CICHE WZORY

2018-12-23


Kwieciste wzory

Motyw florystyczny towarzyszy nam od zawsze, w końcu kwiaty były tutaj już przed nami...

Stanowią inspirację, stąd też ich popularność jest tak duża. Obecni projektanci wydają się podążać za tą tendencją przenosząc ilustracje z bajek, technik akwarelystycznych i obrazów olejnych na oversiz-owe czyli nad gabarytowe obrazy.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h KWIATY DUTCH MASTERS CNie tylko sprawdzą się w rustykalnych wnętrzach, w których będą przeważać drobne wzory. Coraz chętniej widujemy je w eklektycznych wykończeniach. Odpowiednie oświetlenie, meble i taniny stworzą niezwykłe projekty.

Tapeta WALLQUEST MAUI MAUI TP 81604Eleganckie, ozdobne kwiaty kreują aranżacje współczesnej kobiety. Wciąż eteryczna i barwna ale podejmująca ryzyko kreowania własnej przestrzeni życiowej.


Ciche wzory

Tapeta DecoPrint PASSENGER FERN TP21263Pozostając wciąż w rustykalnym temacie, przyjrzymy się bardziej wyciszonym propzycjom. We współczesnych odmianach stylu nie zawsze chodzi o mocny akcent kolorystyczny. Zarówno paleta barw jak i wzory spotykają się na bardziej neutralnym gruncie i mają za zadanie wykreować pełną wyciszenia przestrzeń, pochłaniającą stres, hałas i niepokój dnia codziennego.

Tapeta DecoPrint PASSENGER LEAVES TP21231Aby osiągnąć efekt pozostajemy w odcieniach jasnej szarości, ciemnej szarości, delikatnych różów i niebieskości. Wywarzona paleta pozwala na większą kreatywność w doborze wielkości wzoru oraz wielowarstwowości. Nawet odważniejsze propozycje nie powinny zdominować wnętrza.

Subtelne metaliczne akcenty spotęgują wrażenie trójwymiarowości projektu.

Tapeta DecoPrint PASSENGER FORREST TPD21297Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709