Blog Inne Tapety

MAGICZNE PASY

Tapeta w czarno-białe pasy

 

Tapety w pasy są absolutnie klasycznym rozwiązaniem. Swoją ponadczasowość zawdzięczają naturalnej właściwości pasów do tworzenia iluzji. Potrafi optycznie pomniejszać bądź powiększać przestrzeń. Nadawać głębi lub koncentrować uwagę na szczególe. Pasy, wertykalne, horyzontalne, pasy będące printami zwierząt, nasycone kolorem czy delikatne i subtelne. Paski można znaleźć wszędzie.

 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 13700-30

 

 

Obecnie kategoria tapet w pasy będzie mieścić w sobie cały przestrzał całkiem zwyczajnych lub tych niezwykłych tekstur, motywów i kolorów w których można odnaleźć motyw pasów. Zaczerpnięte z natury bądź stanowiące odtworzone elementy codzienności. Wszystko to nadaje im ponadczasowości.

 

Tapety z motywem pasów pomagają otworzyć się na nowe propozycje. Wybór i różnorodność sprawia, że wnętrze może być wysoce zindywidualizowane. W zależności od nadrzędnego celu, projekt może wprowadzać wnętrze w wyciszenie i relaks, bądź działać stymulująco, odbijając energie zamkniętą w kształtach. Piękno pasów polega również na ich uniwersalności. Będą wśród nich klasyczne rozwiązania jak i odzwierciedlenie mocno współczesnych trendów.

 

Tapeta CRISTIANA MASI TENDENZA 3787

 

 

Tapety w pasy 3D

 

Pośród kolekcji tapet w pasy, znajduje się pokaźna armia tworzących iluzje 3D. Efekt głębi często nadano im poprzez umiejętny kompromis pomiędzy jasnymi a wygaszonymi barwami. Od efektu psychodelii po surowe kształty imitujące drewniane deski. W każdym z wypadków sami możemy zdecydować czy chodzi o zdominowanie projektu tapetą czy jedynie na zaakcentowaniu wyrafinowanego gustu.

 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h Marburg Opulence 77802 C

 

Większość stylów o jakich pomyślimy ma w swoim repertuarze pasy. Umiejętność zgrania ścian z resztą aranżacji jest kluczowe. Popularność motywu ułatwi stworzenie projektu, który ze sobą spójnie współpracuje.

 

Tapety w pasy do pokoju dziecka

 

Tapety w kolorowe pasy są popularnym motywem do pokoju dziecka. Wielokolorowe warianty zachęcają do zabawy i radosnego nastroju. Od delikatnych odcieni w pokojach niemowląt po radosne i krzykliwe, pełne energii i stymulujące pasy. Pobudzają wyobraźnię i pozwalają na mocno sprecyzowany projekt.

 

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE 2 LL 4007

 

Kategoria główna: