MAGICZNE PASY

2018-10-17


Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 13700-30

Obecnie kategoria tapet w pasy będzie mieścić w sobie cały przestrzał całkiem zwyczajnych lub tych niezwykłych tekstur, motywów i kolorów w których można odnaleźć motyw pasów. Zaczerpnięte z natury bądź stanowiące odtworzone elementy codzienności. Wszystko to nadaje im ponadczasowości.

Tapety z motywem pasów pomagają otworzyć się na nowe propozycje. Wybór i różnorodność sprawia, że wnętrze może być wysoce zindywidualizowane. W zależności od nadrzędnego celu, projekt może wprowadzać wnętrze w wyciszenie i relaks, bądź działać stymulująco, odbijając energie zamkniętą w kształtach. Piękno pasów polega również na ich uniwersalności. Będą wśród nich klasyczne rozwiązania jak i odzwierciedlenie mocno współczesnych trendów.

Tapeta CRISTIANA MASI TENDENZA 3787

Tapety w pasy 3D

Pośród kolekcji tapet w pasy, znajduje się pokaźna armia tworzących iluzje 3D. Efekt głębi często nadano im poprzez umiejętny kompromis pomiędzy jasnymi a wygaszonymi barwami. Od efektu psychodelii po surowe kształty imitujące drewniane deski. W każdym z wypadków sami możemy zdecydować czy chodzi o zdominowanie projektu tapetą czy jedynie na zaakcentowaniu wyrafinowanego gustu.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h Marburg Opulence 77802 C

Większość stylów o jakich pomyślimy ma w swoim repertuarze pasy. Umiejętność zgrania ścian z resztą aranżacji jest kluczowe. Popularność motywu ułatwi stworzenie projektu, który ze sobą spójnie współpracuje.

Tapety w pasy do pokoju dziecka

Tapety w kolorowe pasy są popularnym motywem do pokoju dziecka. Wielokolorowe warianty zachęcają do zabawy i radosnego nastroju. Od delikatnych odcieni w pokojach niemowląt po radosne i krzykliwe, pełne energii i stymulujące pasy. Pobudzają wyobraźnię i pozwalają na mocno sprecyzowany projekt.

Tapeta GRANDECO JACK N ROSE 2 LL 4007Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709