O PRODUCENCIE TAPET A.S. CREATION I JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI "METROPOLITAN STORIES"

2019-12-16
A.S. Création Group to producent popularnych tapet, chętnie wybieranych przez ludzi na całym świecie, również w Polsce. Jest to jeden z wiodących producentów tapet w Europie. Rocznie produkuje ponad 6000 różnych tapet - na wszystkich szczeblach jakości i dla różnych obszarów zastosowania ich. Produkcja głównie ma miejsce w Niemczech, choć nie tylko. Tapety są również produkowane są w Dzierżyńsku w Rosji oraz w Mińsku na Białorusi. 

Praktycznie każdego roku A.S. Création zdobywa szereg nagród i wyróżnień. Obejmuje to nagrody przyznawane przez publikacje branżowe Eurodecor i AIT (AIT-Trend). A.S. Création i Architects Paper otrzymały prestiżową nagrodę German Brand Award 2017. Podczas pierwszego podejścia do udziału w tym ważnym konkursie, producent został wybrany jako najlepsza niemiecka marka roku. A.S. Création została nagrodzona w konkursie „Industry Excellence in Branding”. Kolejnego roku ponawia sukces zdobywając nagrodę German Brand Award 2018 w kategorii „Interior & Living”.

Firma została założona w 1974 roku i początkowo miała jedynie 4 pracowników. Rok później firma uruchomia pierwszą maszynę do druku wklęsłego. W 1983 wprowadza stanowisko komputerowe. Już w kolejnym roku dokonuje pierwszej bezpośredniej sprzedaży na eksport. Od tamtej pory firma miała wiele wzlotów i upadków, które doprowadziły do umocnienia stanowiska tego producenta.

W roku 2019 A.S. Creation wprowadziło nową linię tapet przez kampanię 'Metropolitan Stories' w tłumaczeniu 'Historie metropolitalne'. Linia tapet zainspirowania sześcioma głównymi miastami Europy – każde miasto przedstawione z osobna, symbolizujące sześć znaków marki, każdy z nich ze swoją indywidualną historią. Wszystko połączone ze sobą ekskluzywnym stylem, eleganckim designem oraz nowoczesnym i autentycznie nonszalanckim podejściem do życia.

Linia tapet kryjąca za sobą wartości godne podziwu, a jednocześnie osiągalne. Tworząc wnętrza do naśladowania a jednocześnie będące najlepszym przyjaciel.

Kolekcja 'Metropolitan Stories' /Copenhagen/ Nils Olsson/ A.S Creation

Geometryczne kształty w naturalnych odcieniach. Zainspiruj się tapetami „Nilsa Olssona” z motywami inspirowanymi Skandynawią. Gustownie i harmonijnie zaprezentowana paleta kolorów sięga od jasnego beżu, przez ciemniejsze brązy, aż po subtelną szarość. Kolorystyka i wzornictwo mają w sobie coś z jasnego drewna, co pozwala na stworzenia wyrazistego wnętrza. Linia tapet „Nils Olsson – Kopenhaga” to koncept nowoczesnego duńskiego stylu i geometrycznej estetyki, prostoty wyrażonej w różnych kolorach.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369224Ta część kolekcji pozwala spojrzeć na świat oczami Nilsa Olssona, patrzącego na Kopenhagę. Uspakaja wzrok i koncentruje na wyznawanych wartościach, konsekwencji i naturze. W tapetach „Nils Olsson - Kopenhaga” można poczuć lodowaty wiatr Morza Bałtyckiego. Producent opisując tą linie tapet prezentuje Nilsona Olssona jako osobę spełnioną życiowo, o dużej dojrzałości życiowej i twórczej... przybył, zamiast po prostu doświadczyć szczęścia... Jest projektantem koncentrującym się na wprowadzaniu ciepłych trendów do wnętrz. Przez kolekcje przebija dojrzałość, świadomość teraźniejszości oraz wdzięczność za to, co się ma. Harmonia pomiędzy rzeczami i ludźmi.


Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369261Uwielbia łączyć odcienie ziemi z nowoczesnymi kształtami i wzorami. Najważniejszą rzeczą, o której należy być świadomym w tej kolekcji, to atmosfera Kopenhagi, przebijająca w tej kolekcji. Mieszkańcy Kopenhagi do wszystkiego starają się podchodzić spokojnie, zgodnie z wyznawaną przez nich „zasadą hygge”. Ta skandynawska filozofia życia dąży do stworzenia przytulnego, domowego wystroju wnętrza i swobodnej atmosfery.

Kolekcja 'Metropolitan Stories' /Anke & Daan/ Amsterdam/ A.S Creation

Świat jest coraz widoczniej wielokulturowy, otwarty na nowe rzeczy i usatysfakcjonowany z tego, co udało się osiągnąć. Dlaczego nie połączyć we wnętrzu wszystkich tych elementów? Część kolekcji 'Metropolitan Stories' tapet A.S. Creation, stworzona przez „Anke & Daan – Amsterdam” jest tego kwintesencją. Jest zestawieniem podziwu dla wielkich artystów tego miasta i jednocześnie wyraża podekscytowanie i chęć penetracji nowych trendów, które wpływają do tego miasta morzem i rzekami, aby zakotwiczyć w porcie. Tolerancyjne, swobodne i modne - tak można określić tą linię tapet.

Ekscytujące wzory połączone w postaci zmyślnych patchworkowych kafelków. Inspirują różnymi wersjami kolorystycznymi. Można przy użyciu tych tapet stworzyć stymulujące, efektowne wnętrza poprzez nadanie ścianom niepowtarzalnego efektu. Przedpokój, kuchnia i łazienka są w szczególności objęte patronatem tej części kolekcji.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369231Przygotuj się na podniosłą atmosferę tajemniczego ogrodu z artystycznie zaprojektowanymi kwiatami w delikatnych kolorach. Linia tapet „Anke & Daan - Amsterdam” sprawia, że ​​twoja ściana w dosłownym tego słowa znaczeniu - rozkwitnie. W połączeniu z ulubionymi meblami i elementami dekoracyjnymi, ten projekt idealnie pasuje do pomieszczeń takich jak salon i sypialnia.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369211


Ta kolekcja tapet ma za zadanie oswoić ze stylem życia tego kolorowego miasta. Amsterdam ma opinię innowacyjnego romantycznego i wyjątkowego miejsca. Zainspirowane atmosferą miasta, wzornictwo tapet „Anke & Daan” ma do zaproponowania zasadniczo dwa nurty: malownicze, kwiatowe wzory oraz wzór kafelkowy łudząco przypominający styl słynnych holenderskich płytek Delft. Co wyraża kolekcja? Miłość do tego miejsca, pełnego życia kwitnącego w różnych kolorach i kształtach oraz pięknej architektury.  

Kolekcja 'Metropolitan Stories' /Lola/Paris/ A.S Creation

“Lola – Paris” to styl zarówno dla trendsetterów z zamiłowaniem do piękna, jak i dla tych, którzy wciąż mają odwagę poszukać i odkrywać - generalnie dla wszystkich, którzy mają jeszcze w sobie odrobinę szaleństwa. Swoboda życia łączą się z wytwornym wyczuciem smaku tworząc styl francuskiej stolicy. „Lola - Paris” przenosi urok i klimat miasta na ściany.

Dzięki niezwykłym zestawieniom kolorystycznym, elegancki, a jednocześnie odświeżający wzór z gałązkami palmowymi, elektryzuje wzrok. Jasne pełne energii, czy ciemne, szykowne. Matowe lub z efektami metalicznymi - wzornictwo „Lola - Paris” emanuje urokiem na tak wielu poziomach. Stworzona z myślą o sypialni, gdzie tapeta z włókniny tworzy wyjątkowo oszałamiający efekt.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369191Linia tej kolekcji tapet odzwierciedla delikatność i odwagę. Jest stworzona z myślą o dyskretnych, ale starannie opracowanych wnętrzach. Nie ma miejsca na przypadkowość i nieuwagę. Jasne złote elementy stanowią doskonały element wykończeniowy wnętrza.


Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369181Kolekcja 'Metropolitan Stories' /Francesca/Milano/ A.S Creation

Linia "Francesca. Milano” przekazuje ducha miejsca w najlepszy dla siebie sposób, zważywszy na bogaty w tradycje charakter miasta jak i jego współczesną odsłonę. Widać w stylu pełnię życia i to bezkompromisowego. „Francesca - Milano” uosabia klimat tradycji i nowoczesności w wyjątkowy sposób. W modzie, we wnętrzach i designie „Francesca - Milano” to trendy, których siłą jest ekskluzywne wzornictwo, kolorystyka i forma oraz zamiłowanie do perfekcji w każdym szczególe.

"Used look” łączy się z nowoczesnością - tapety „Francesca - Milano” emanują ekskluzywnym wzornictwem o nierównym, szorstkim tle - w połączeniu z metalicznie połyskującymi liniami. Dostępne w różnych odcieniach, umiejętnie odzwierciedlają najnowsze trendy.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369281Kwiecista tapeta „Francesca - Milano” jest nie tylko elegancka i urzekająco piękna. Kolorystyka nadaje ścianom niepowtarzalnej elegancji i przekształca całość w hipnotyzujące wnętrze.

Tapeta A.S. CREATION METROPOLITAN STORIES 369271Tapety A.S. Creation można znaleźć w sklepie https://dobretapety.pl/tapety-as-creation.

Wszystkie tapety z kolekcji Metropolitan Stories dostępne są na https://dobretapety.pl/metropolitan-stories.


Pozostałe, istotne elementy składowe kolekcji tapet 'Metropolitan Stories' producenta A.S. Creation przedstawimy w kolejnych wpisach na blogu, pozostawiając ten smakowity kęs inspiracji do przemyślenia i odtworzenia we wnętrzach. Innowacyjność i umiejętność zebrania z wpływów kultury europejskiej sprawią, że zarówno wzornictwo jak i kolorystyka trafiają do szerszej grupy odbiorców i są przez nią rozumiane, doceniane i podziwiane. Niedługo kolejny rok funkcjonowania producenta tych pięknych tapet. Z ciekawością wyczekujemy, nowe inspirujące kolekcje 


Tagi:
609 090 709