PONADCZASOWO CZYLI KRATA GINGHAM NA TAPECIE ŚCIENNEJ

2019-12-10


Krata gingham ma spore grono zagorzałych zwolenników – również jako krata na tapecie ściennej. Zawdzięcza to między innymi potędze uroku, uwalnianego przez prostotę, świeżość i ponadczasowość. Nie zawsze będzie rozwiązaniem dla tych, którzy podążają za coraz to nowymi trendami w designie. Jeśli jednak cenimy kultowe rozwiązania i wzory to będziemy zainteresowani takim rozwiązaniem.

Elementy dekoracyjne w kratę gingham są ponadczasowe. Wybierając ją do projektu wnętrza jako element dekoracyjny, mamy duże szanse na stworzenie ponadczasowego projektu, który nie będzie męczył w odbiorze. Wybór tapety w kratę gingham w odpowiedniej kolorystyce to łatwy sposób na wprowadzenie wzoru do projektu, który nie ma tendencji, by nadmiernie absorbować swoją obecnością, ale spełnia funkcję elementu symulującego ciekawość wnętrzem.

Tapeta TRENDY krataUpływ czasu nie gra na niekorzyść wzoru, bez względu na to czy to będzie tapeta na ścianie akcentującej i do tego kilka nawiązań w poduszkach czy obrusie, czy dojdzie do tego dywan. Wszechstronność wzoru sprawia, że nawiązuje on świetną współpracę i tworzy niezwykłe połączenia z innymi materiałem i wzorami, jak również z przeskalowaną kratą gingham.

Ta prosta kratka jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ponadczasowych motywów w historii wnętrz i mody. Niekiedy może się wydawać zbyt tradycyjny, w zależności od kolorystyki i sposobu zastosowania jej we wnętrzu. Beżowy z białym lub ciemnoczerwony z białym może wprowadzić bardziej formalną atmosferę do przestrzeni.

Tapeta TRENDY K236715-2Jednak tapety ze wzorem gingham w chłodniejszej kolorystyce, mamy tu na myśli niebieskości, granaty i fiolety wraz z klasyczną czernią i bielą nie wydaje się mierzyć z tym problemem. Jeśli aranżacje z użyciem tej kraty podobają się tobie na fotografiach lub w katalogach, najprawdopodobniej spodobają się tobie również na żywo. Moc wzoru kraty gingham, może być spotęgowana przez dobór kolorystyczny, wprowadzając tym samym sporą dawkę energii do wnętrza.

Tapeta TRENDY K236715-1Tworzy niezwykłe przełożenie na wystrój do łazienek. Pełen klasy i charakteru. Nawet bardziej klasyczne rozwiązania wpasowują się niezwykle efektownie. Połączenia granatu lub czerni z jasną szarością to strzał w dziesiątkę. Mocny kolor stanowi akcent, jasny jest tłem.

Tapeta TRENDY K236715-3


Więcej propozycji tapet w kratę gingham znajdziecie w kategorii: https://innetapety.pl/w-krate. 
Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709